bg

Ласкаво просимо до

Креативний дизайн, широкий функціонал і стабільна робота вашого сайту, а також високі позиції у видачі - результат злагодженої роботи наших фахівців!

our team our team our team our team our team

Наша історія

Основою нашої компанії стали продаж товарів і послуг наших клієнтів, але не завдяки гарному дизайну і текстам, а шляхом простоти стилю і доступності для читача, кінцевого клієнта.

Є такі місця, де людина повинна затриматися, десь вона повинна відчути приємні емоції, а деколи її потрібно просто підштовхнути до необхідної дії. Нехай це буде звичайний, односторінковий сайт, величезний інтернет магазин, або просто блог, всьому є своє місце. Все це ми розуміємо і готові реалізувати ваше замовлення саме таким, яким воно повинне бути.

Наша команда об'єднує в собі досвід в продажах і вміння створювати готовий продукт з нуля. Ми самі себе створили, і зараз готові допомогти в цьому Вам.

За основу ми взяли просування послуг і товарів, якими займаються наші клієнти. Не важливо на скільки продумана наша рекламна стратегія, як говорить приказка: “Гарну рекламну кампанію руйнує поганий продукт”. А ми дотримуємось думки, що першу чергу продуктом є сайт. Саме тому веб-ресурс повинен бути приємним і спочатку презентабельно виглядати для тієї цільової аудиторії, на яку він був націлений. Ми вирішили почати саме з цього. Нам не важливо, чи є у вас вже готовий сайт, робоча соцмережа, або нічого ще немає, ми готові надати Вам всі рекомендації, ґрунтуючись на своєму досвіді, знаннях і докласти максимум зусиль для досягнення наших з Вами спільних цілей.

Digital компанія Light Spider: націлені на результат

Як ми працюємо

01

З'ясовуємо у замовника основні цілі майбутнього проекту

02

Складаємо технічне завдання і погоджуємо з вами

03

Встановлюємо терміни і умови роботи, відповідні для всіх сторін

04

Надаємо шаблон підсумкової роботи

05

Приступаємо до реалізації. Тестуємо підсумковий результат, вносимо правки

06

Ви отримуєте готове замовлення

Команда

Творить, внедрять инновации, смотреть в перспективу и не забывать о главных целях — наши приоритеты. Мы все занимаемся любимым делом, всегда на 100% погружаемся в работу.

Давайте працювати разом

Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

ukукр