Наш блог

Біль копірайтера або наша писанина

SEO - пошукове просування | 11.09.21

Новий апдейт Google Title Tag Update — як зміниться пошукова видача з оновленням алгоритму формування тега title

Нещодавно компанія Google випустила оновлення системи тегів. Хоч офіційну заяву корпорації і було викладено в мережу, далеко не всі SEO фахівці зрозуміли суть змін. Давайте розберемося, що таке Google Title Tag Update, що нового він вніс у пошукову систему і навіщо він взагалі відбувся? Та якою буде SEO розкрутка веб сайту в нових реаліях. Розглянемо у статті!

Читать далее →
view 4
що таке таргетинг в фейсбуці

SMM - просування в соцмережах | 31.08.21

Що таке таргетинг в Фейсбуці і які його можливості для просування бізнесу в соцмережах

Соціальні мережі на сьогоднішній день представляють одну з найпопулярніших платформ. Ось чому просування бізнесу там — завдання досить актуальне. І в цій статті ми розглянемо таргетинг в Фейсбуці. Що це таке? У кількох словах — це рекламна кампанія, завдання якої — визначити цільову аудиторію і методи впливу на неї.

Читать далее →
view 4
Що не можна рекламувати в Гугл

PPC - контекстна реклама | 30.08.21

Що не можна рекламувати в Google Ads і чому блокують вашу рекламу

Буває так, що оголошення в Гугл рекламі блокуються, а до сайту або компанії висуваються санкції з боку пошукової системи. Розглянемо, що не можна рекламувати в Гугл і чому оголошення відхиляються службою модерації. Дізнаємося, які тематики заборонені в Google ADS і в чому полягає специфіка роботи з цією платформою.

Читать далее →
view 4
боти для телеграм

SMM - просування в соцмережах | 20.08.21

Telegram-боти: ТОП-30 корисних помічників SMM фахівця

Telegram – месенджер, який впевнено входить в число найбільш популярних додатків, і активно використовується людьми різних професій, різного віку, соціальних статусів. Звичайно ж, він затребуваний і в digital сфері, оскільки простий, функціональний і зручний у використанні. Чому Telegram-боти корисні в SMM-просуванні? Розглянемо в нашій статті!

Читать далее →
view 12
як подивитися трафік сайту

Інтернет-маркетинг | 10.08.21

Трафік сайту: що це та яка його роль в просуванні?

Трафік сайту – один з основних показників ефективності просування в інтернеті. Він являє собою кількість інтернет-користувачів, які відвідали веб-ресурс протягом певного періоду часу за допомогою різних джерел. Чому важливо знати трафік сайту, яким чином його перевірити і навіщо нам ця інформація? Про це в нашій новій статті!

Читать далее →
view 5
команда для створення сайту

Розробка | 16.07.21

Команда для створення сайту: які фахівці вам потрібні

Підбираємо команду для створення сайту та запускаємо бізнес в інтернеті. Яких спеціалістів варто залучати та кому довірити роботу над проектом? Адже на цьому етапі у багатьох підприємців виникає дилема: замовити послуги зі створення сайту в digital-агентстві або звернутися до фрілансера. Тож де знайти хороших фахівців? Розберемося у нашій новій статті.

Читать далее →
view 11
ukукр