Наш блог

Біль копірайтера або наша писанина

Сайт не індексується Google - що робити?

SEO - пошукове просування | 31.05.21

Чому сайт не індексується Google: ТОП-7 причин відсутності вашого ресурсу в пошуковій системі

Які причини відсутності сайту в індексі і що зробити для їх усунення? Нерідко бувають ситуації, коли робота над сайтом ведеться повним ходом, а кількість сторінок в індексі ніяк не збільшується. Що ще гірше – вони починають випадати звідти або ж індексація веб-сайту зовсім відсутня. Єдиний раціональний вихід з даної ситуації – пошук причини, чому сайт не індексується в Гуглі.

Читать далее →
view 9
Вордпресс разработка сайта

Розробка | 22.04.21

Як прискорити сайт на WordPress: перевірені рекомендації щодо оптимізації WP

У нашій новій статті ми розповімо про те, як прискорити сайт на WordPress. Чому для огляду вибрали саме цю CMS, – запитаєте ви. Тут все просто. По-перше, наше digital-агентство займається WordPress розробкою, по-друге – більше 65% всіх світових веб-ресурсів, зроблених на CMS, використовують цей движок.

Читать далее →
view 26
управление проектами

Аналітика | 08.04.21

ТОП-7 систем управління проектами та завданнями для вашого бізнесу

Реальність така, що будь-якому стрімко зростаючому бізнесу для подальшого ефективного розвитку необхідна організація управління проектами. Будь то агентство інтернет маркетингу або кілька фрілансерів, об’єднаних однією спільною метою, – система управління завданнями і проектами повинна бути впроваджена. І рішення є – це таск-менеджер.

Читать далее →
view 18
Как раскрутить паблик в Телеграме

SMM - просування в соцмережах | 17.03.21

Розкрутка Telegram каналу з нуля: безкоштовні способи просування і практичні рекомендації

Одним з популярних сьогодні маркетингових інструментів взаємодії з цільовою аудиторією є Telegram. Чому має сенс витрачати час, сили і навіть фінанси в просування Telegram? Які нюанси розкрутки телеграм каналу з нуля в наші дні? Які помилки автори часто допускають на старті просування? – Відповіді на ці та інші питання в нашій статті!

Читать далее →
view 59
идеи для блога - где и как найти

Інтернет-маркетинг | 15.02.21

Де і як знайти теми для написання статей в блог

Робота копірайтера – цікава і творча, але назвати її легкої аж ніяк не можна. Фахівцю потрібно постійно бути в тренді, шукати натхнення і не піддаватися регресії. Одна з проблем, з якою стикаються навіть маститі копірайтери, – пошук тем для написання контенту. Здавалося б, що складного, навколо адже повно джерел інформації, тільки бери і пиши.

Читать далее →
view 25
Google Discover — что это такое

SEO - пошукове просування | 05.02.21

Google Discover: відповідаємо на популярні питання

Одна з останніх розробок Гугла – інструмент Discover. Він запущений в кінці 2018 року з метою залучення уваги користувачів. При цьому акцент зроблений на індивідуальний підхід у видачі контенту. По суті, даний сервіс є персоналізовану стрічку новин Google Feed, поліпшену і доопрацьовану.

Читать далее →
view 29
ukукр