Наш блог

Біль копірайтера або наша писанина

Як розпочати онлайн-бізнес

Аналітика | 06.12.21

Як розпочати онлайн-бізнес та які метрики просування відслідковувати

З чого розпочату просування бізнесу в інтернеті? На старті важливо точно визначити, що і для чого ви пропонуєте покупцю, та як він зможе купити ваш товар. І для цього вам потрібен веб-ресурс. Та не просто платформа для продажів, а дієвий інструмент. Як виявити, чи приносить він прибуток? Дізнатись це вам допоможуть метрики, які ми розглянемо в нашій новій статті.

Читать далее →
view 1
PBN мережа сайтів

SEO - пошукове просування | 16.11.21

PBN мережа сайтів — що це і як використовується для SEO просування

За останні кілька років побудова PBN мереж помітно ускладнилася. Сталося це через оновлення пошукових систем та покращення роботи алгоритмів. У нашій новій статті ми розглянемо методи побудови PBN-мереж, та дамо відповідь на запитання Що це таке? Навіщо вони потрібні? Та чи дійсно PBN мережа — ефективний спосіб SEO-оптимізації веб-сайту?

Читать далее →
view 9
SMM просування в Instagram

SMM - просування в соцмережах | 29.10.21

Сторіс в Інстаграмі: охоплення, статистика, тренди та лайфхаки

Соціальні мережі найчастіше використовують для комунікації, перегляду цікавого матеріалу, спілкування з друзями чи пошуках корисного (і не дуже) контенту, тощо. Але досить швидко на них навчилися заробляти гроші, наприклад, рекламуючи бізнес. Але як насправді почати заробляти у соціальних мережах? Як просувати інстаграм? У цій статті ми дамо відповідь на ці та багато інших питань!

Читать далее →
view 6
інтернет-магазин на OpenCart

Розробка | 27.10.21

Як зробити інтернет-магазин на OpenCart з нуля

На сьогоднішній день навряд чи вдасться знайти людину, яка жодного разу не користувалася онлайн-магазинами. Найчастіше там значно ширший вибір товарів, є можливість доставки за адресою, а ціни — доступніші. Функціонують сайти на движках. Особливої ​​популярності останнім часом досяг движок сайтів — OpenCart. Чому так сталось та який він? Про це в нашій статті!

Читать далее →
view 6
що таке копірайтинг

Інтернет-маркетинг | 30.09.21

Хто такий копірайтер і що таке копірайтинг в 2021 році

В наш час професія копірайтера з кожним роком стає все більш затребуваною. Бо незважаючи на всі перипетії, текст залишається основним елементом передачі інформації. Роль копірайтера — це її пошук, структурування і написання тексту. А життя копірайтера — це постійна гонитва за інформацією. Як стати хорошим копірайтером та що для цього треба? Розглянемо детально!

Читать далее →
view 6
Просування в LinkedIn

SMM - просування в соцмережах | 30.09.21

Просування в LinkedIn: рекомендації для бізнесу

Соціальні мережі звично використовуються як засіб для спілкування, знайомства чи обміну фото та відеоматеріалами. Але існують і спеціалізовані соцмережі. Вони відрізняються вузькою спрямованістю, і об’єднують людей за професійними навичками, інтересами, сферами бізнесу чи роботи. І найпопулярнішим ресурсом для цього є LinkedIn. Про нього і поговоримо у нашій статті!

Читать далее →
view 9
ukукр