Розробка | 21.02.22

ТОП 20 плагінів на WordPress — must have для вашого сайту

Наразі CMS Wordpress є однією з найбільш уживаних систем керування контентом. Помічено, що набагато ефективніше створювати чи допрацьовувати веб-ресурси на Wordpress із застосуванням плагінів. Розробники Вордпрес створили сотні плагінів, що підвищують ефективність сайту у багатьох аспектах: SEO, безпека, швидкодія, юзабіліті, тощо. Розглянемо WP-плагіни більш детально у нашій новій статті.

SMM — просування в соцмережах | 17.02.22

Реклама сайту в соціальних мережах: цілі, стратегії, методи та результати

Сьогодні компаніям дедалі важче залучити теплу цільову аудиторію на сайт. Соцмережі — локація в інтернеті, де спостерігається найбільша концентрація зацікавлених користувачів. Тому компаніям варто сфокусуватися на таргетованій рекламі та просуванні сайту не тільки в пошукових системах, а й в соціальних мережах. Розглянемо в цій статті інструменти та методи розкрутки сайту в соцмережах.

SMM — просування в соцмережах | 09.02.22

Шкідливе SMM: ТОП 10 помилок просування аккаунта в соцмережах

SMM просування — це інструмент, який дає результат лише за грамотного його використання. А як саме грамотно використовувати механізми просування в соціальних мережах ми розглянемо в нашій статті. Адже щоб отримати профіт від СММ розкрутки, слід не тільки знати та використовувати тренди сьогодення, а й не допускати типових фейлів, ТОП-10 котрих ми розглянемо прямо зараз.

Розробка | 04.02.22

Доробка сайту на Opencart: етапи та популярні коригування

Успішність будь-якого сайту, особливо — інтернет магазину, визначається зрозумілою навігацією, широким функціоналом і сучасним дизайном. Відмінним рішенням при створенні сайту для торгівлі буде використання платформи Опенкарт. Розглянемо разом, що то за система така і які є етапи створення та доопрацювання сайту на цій CMS.
Завантажити ще

PPC — контекстна реклама | 30.08.21

Що не можна рекламувати в Google Ads і чому блокують вашу рекламу

Буває так, що оголошення в Гугл рекламі блокуються, а до сайту або компанії висуваються санкції з боку пошукової системи. Розглянемо, що не можна рекламувати в Гугл і чому оголошення відхиляються службою модерації. Дізнаємося, які тематики заборонені в Google ADS і в чому полягає специфіка роботи з цією платформою.

PPC — контекстна реклама | 04.12.20

Аудит контекстної реклами: на що звертаємо увагу + підсумковий чек-лист

Аудит Google Adwords і Яндекс Директ - це комплексна перевірка налаштувань рекламного кабінету, метою якої є збільшення прибутковості бізнесу, досягнення необхідних параметрів KPI і зниження вартості кожного залученого клієнта.

SEO — пошукове просування | 16.11.21

PBN мережа сайтів — що це і як використовується для SEO просування

За останні кілька років побудова PBN мереж помітно ускладнилася. Сталося це через оновлення пошукових систем та покращення роботи алгоритмів. У нашій новій статті ми розглянемо методи побудови PBN-мереж, та дамо відповідь на запитання Що це таке? Навіщо вони потрібні? Та чи дійсно PBN мережа — ефективний спосіб SEO-оптимізації веб-сайту?

SEO — пошукове просування | 29.09.21

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту — що це таке простими словами

Запуск сайту — раціональне рішення для просування власної справи. Проте, якщо людина не може користуватися сайтом так, як їй буде зручно — то вона, швидше за все, просто закриє ресурс і візьметься шукати інший. Щоб такого не сталося, варто оптимізувати сайт. Тому в цій статті розглянемо, що таке внутрішня і зовнішня оптимізація сайту.

SEO — пошукове просування | 11.09.21

Новий апдейт Google Title Tag Update — як зміниться пошукова видача з оновленням алгоритму формування тега title

Нещодавно компанія Google випустила оновлення системи тегів. Хоч офіційну заяву корпорації і було викладено в мережу, далеко не всі SEO фахівці зрозуміли суть змін. Давайте розберемося, що таке Google Title Tag Update, що нового він вніс у пошукову систему і навіщо він взагалі відбувся? Та якою буде SEO розкрутка веб сайту в нових реаліях. Розглянемо у статті!

SEO — пошукове просування | 06.07.21

Технологія MUM від Google: радикальна зміна моделі онлайн-пошуку

Google впроваджує технологію MUM. Як повідомляють представники Гугла, MUM в 1000 разів потужніший, ніж BERT, що вийшов в 2019 році. Що таке технологія MUM і як вона працює? Чи зміняться в зв'язку з її виходом основи просування сайтів? Які сайти матимуть перевагу у пошуковій видачі? Розглянемо в статті!
Показати ще

SMM — просування в соцмережах | 17.02.22

Реклама сайту в соціальних мережах: цілі, стратегії, методи та результати

Сьогодні компаніям дедалі важче залучити теплу цільову аудиторію на сайт. Соцмережі — локація в інтернеті, де спостерігається найбільша концентрація зацікавлених користувачів. Тому компаніям варто сфокусуватися на таргетованій рекламі та просуванні сайту не тільки в пошукових системах, а й в соціальних мережах. Розглянемо в цій статті інструменти та методи розкрутки сайту в соцмережах.

SMM — просування в соцмережах | 09.02.22

Шкідливе SMM: ТОП 10 помилок просування аккаунта в соцмережах

SMM просування — це інструмент, який дає результат лише за грамотного його використання. А як саме грамотно використовувати механізми просування в соціальних мережах ми розглянемо в нашій статті. Адже щоб отримати профіт від СММ розкрутки, слід не тільки знати та використовувати тренди сьогодення, а й не допускати типових фейлів, ТОП-10 котрих ми розглянемо прямо зараз.

SMM — просування в соцмережах | 24.01.22

Таргетована реклама: особливості, можливості, формати, переваги та недоліки

Останнім часом соціальні мережі стали дуже популярними, а таргетована реклама набирає все більші оберти. Вона дозволяє виділити необхідну цільову аудиторію та працювати тільки з нею. Саме цим таргетована реклама і приваблює представників різних сегментів бізнесу. Адже такий підхід до залучення цільової аудиторії набагато ефективніший, ніж безадресне звернення до багатьох користувачів.

SMM — просування в соцмережах | 17.12.21

Цілі, нюанси та рекомендації щодо налаштування реклами в TikTok ADS

Як відомо, реклама в соцмережах — запорука успішного бізнесу! Оскільки зараз ТікТок стрімко набирає обороти, та ще й запустив рекламний кабінет Ads, було б великою помилкою не скористатись з цього. Адже у TikTok майже для кожної сфери бізнесу є своя цільова аудиторія, яку можна виділити та залучити до числа постіних клієнтів. То ж розглянемо, яка вона, реклама в ТікТок!
Показати ще

Аналітика | 06.12.21

Як розпочати онлайн-бізнес та які метрики просування відслідковувати

З чого розпочату просування бізнесу в інтернеті? На старті важливо точно визначити, що і для чого ви пропонуєте покупцю, та як він зможе купити ваш товар. І для цього вам потрібен веб-ресурс. Та не просто платформа для продажів, а дієвий інструмент. Як виявити, чи приносить він прибуток? Дізнатись це вам допоможуть метрики, які ми розглянемо в нашій новій статті.

Аналітика | 08.04.21

ТОП-7 систем управління проектами та завданнями для вашого бізнесу

Реальність така, що будь-якому стрімко зростаючому бізнесу для подальшого ефективного розвитку необхідна організація управління проектами. Будь то агентство інтернет маркетингу або кілька фрілансерів, об'єднаних однією спільною метою, - система управління завданнями і проектами повинна бути впроваджена. І рішення є - це таск-менеджер.

Аналітика | 18.12.20

Google Tag Assistant – розширення браузера, корисне SEO-фахівцям і маркетологам

Щоб мінімізувати збір пошкоджених даних, і виявити проблеми на момент впровадження гугловських тегів, рекомендуємо застосовувати Google Tag Assistant - розширення для web-браузера, що використовується з метою ідентифікації, перевірки і пошуку несправностей при впровадженні на сайті різних тегів Гугла.

Аналітика | 28.08.20

Визначення потреб бізнесу

Задоволення потреб бізнесу є однією з ключових завдань інтернет-маркетингу. Знаючи, що конкретно потрібно в тій чи іншій ситуації, можна відразу ж знайти ефективне рішення. Щоб ваш проект працював безперебійно і приводив до успішного кінцевого продукту, необхідно якомога раніше задовольнити потреби бізнесу. Так ви закладете міцний фундамент для просування і значно підвищите шанс успішної реалізації ваших ідей.

Інтернет-маркетинг | 18.01.22

Сайт-візитка або корпоративний сайт — докладний розбір понять та відмінностей

Вибір сайту для бізнесу подібний до вибору стратегії його просування в інтернет-мережі. Як зрозуміти — зробити сайт візитку чи корпоративний веб-ресурс? Адже ключом до успішної презентації бізнесу в інтернеті є правильний вибір типу сайту та стратегії просування ще "на початку шляху". Саме такого типу, який максимально підходить вашому бізнесу. Про це ми й поговоримо в нашій статті.

Інтернет-маркетинг | 30.09.21

Хто такий копірайтер і що таке копірайтинг в 2021 році

В наш час професія копірайтера з кожним роком стає все більш затребуваною. Бо незважаючи на всі перипетії, текст залишається основним елементом передачі інформації. Роль копірайтера — це її пошук, структурування і написання тексту. А життя копірайтера — це постійна гонитва за інформацією. Як стати хорошим копірайтером та що для цього треба? Розглянемо детально!

Інтернет-маркетинг | 29.09.21

У чому полягає просування сайту та як це зробити максимально ефективно

Ви запустили веб-ресурс. Минають дні, тижні, місяці, а кількість клієнтів з сайту не поспішає рости. Ви себе питаєте — "Що відбувається?". А відповідь лежить на поверхні — мало запустити сайт, необхідно його ще "просунути". Що це означає? Що таке просування сайту? Навіщо і чому воно необхідне? Давайте розберемося і відповімо на ці питання по черзі.

Інтернет-маркетинг | 10.08.21

Трафік сайту: що це та яка його роль в просуванні?

Трафік сайту - один з основних показників ефективності просування в інтернеті. Він являє собою кількість інтернет-користувачів, які відвідали веб-ресурс протягом певного періоду часу за допомогою різних джерел. Чому важливо знати трафік сайту, яким чином його перевірити і навіщо нам ця інформація? Про це в нашій новій статті!
Показати ще

Розробка | 21.02.22

ТОП 20 плагінів на WordPress — must have для вашого сайту

Наразі CMS Wordpress є однією з найбільш уживаних систем керування контентом. Помічено, що набагато ефективніше створювати чи допрацьовувати веб-ресурси на Wordpress із застосуванням плагінів. Розробники Вордпрес створили сотні плагінів, що підвищують ефективність сайту у багатьох аспектах: SEO, безпека, швидкодія, юзабіліті, тощо. Розглянемо WP-плагіни більш детально у нашій новій статті.

Розробка | 04.02.22

Доробка сайту на Opencart: етапи та популярні коригування

Успішність будь-якого сайту, особливо — інтернет магазину, визначається зрозумілою навігацією, широким функціоналом і сучасним дизайном. Відмінним рішенням при створенні сайту для торгівлі буде використання платформи Опенкарт. Розглянемо разом, що то за система така і які є етапи створення та доопрацювання сайту на цій CMS.

Розробка | 21.01.22

Доробка сайту на WordPress: коли потрібна та що включає

WordPress (WP) знаходиться в топі за популярністю серед систем керування контентом CMS (Content Management System). У Вордпрес використовується відкритий код. Функціонал системи дозволяє охопити широкий спектр веб-ресурсів на будь-який смак, від візиток до невеликих інтернет-магазинів. Проте, як і всі CMS, Вордпрес не позбавлений багів. Які доробки найчастіше зустрічаються на WP? Читайте далі!

Розробка | 14.01.22

Етапи та нюанси створення сайту-візитки з нуля

Сайт-візитка — найпростіший у плані реалізації тип веб-ресурсів, що здатний презентувати вас та ваш бізнес в очах цільової аудиторії. Створений один раз, він завжди працюватиме на вас. Та це не означає, що створивши його легко і швидко, ви отримаєте бажаний результат. Адже у процесі розробки навіть протого сайту-візитки є багато аспектів, які варто враховувати. Про них і поговоримо в нашій статті!
Показати ще
ukукр