Які завдання вирішує сайт-візитка?

Головна мета створення сайту-візитки — первинне ознайомлення потенційних клієнтів з компанією.
Відмінні риси такого ресурсу — інформативність, лаконічність, індивідуальність, привабливий дизайн.

Позиціонування

Сайт-візитка створює у користувачів перше враження про компанію, передає її філософію і покращує імідж, формуючи лояльність аудиторії.

01

Маркетинг

Використання сайту-візитки — Ваше оптимальне рішення для просування бізнесу і бренду в інтернеті за рахунок продуманих рекламних кампаній.

02

Інформування

Детальний опис діяльності, корпоративної культури, досягнень і досвіду компанії, які можуть допомогти клієнтам вирішити їх завдання.

03

Етапи створення сайту візитки

Сайт візитка АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Аналіз

Досліджуємо продукт / послугу бізнесу, аналізуємо конкурентів і аудиторію компанії.

02
Дизайн

Розробляємо сучасний дизайн, який залишає яскраве враження про компанію.

03
Розробка

Робимо сайт з інтерактивним дизайном, динамічними елементами та, звісно, адаптивною версткою.

04
Контент

Наповнюємо сайт актуальною інформацією про діяльність вашої компанії, з описом товарів та / чи послуг.

05
Запуск

Підтримуємо сайт, допомагаємо управляти контентом, контролюємо актуальність опублікованих матеріалів.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Сайт візитка — яскрава презентація бренду в інтернеті

Візитні картки — барвисті, помітні, інформативні, але в той же час лаконічні рекламні елементи, виготовлені з паперу або пластику, давно відомі підприємцям і все ще використовуються в наші дні. Вони і зараз є ефективним способом поділитися контактами з потенційними клієнтами в офлайні.

З іншого боку, практично кожен бізнес працює в інтернеті, і там теж потрібно представляти свою компанію. Зробити це допоможе сайт візитка — ресурс презентаційного характеру, основна мета якого полягає в інформуванні користувачів про бренд, продукцію, сферу діяльності компанії, а також про потенційну користь для них.

Ваші майбутні клієнти, що борознять простори інету, формують образи компаній на підставі перегляду веб-ресурсів, які належать їм, адже це перше, що вони бачать і як дізнаються про їх бізнес.

І хоча створити сайт візитку не складно, слід приділяти її розробці особливу увагу: продумати концепцію від початку до кінця, сформувати оригінальний дизайн-макет і наповнити інформативним контентом.

Що стосується останнього, він повинен не тільки бути смисловим, а й візуально доповнювати дизайн. Рекомендується уникати надмірно довгих або коротких текстів, розмір їх формуйте виходячи з вільного простору, залишеного дизайнером під контент. Текстове наповнення слід витримувати згідно зі стилем, кольором, фоном, тематикою дизайну.

Замовити сайт візитку: на чому акцентуємо увагу

Зробити сайт візитку можна порівняно швидко, оскільки він складається в середньому з 4-7 сторінок, не містить вкладених розділів і має просту однорівневу структуру. Частіш за все основними категоріями є головна, портфоліо, опис продукту, прайс, про компанію, контакти. Структурно веб сайт візитка формується на підставі заповненого клієнтом брифу, відповіді якого допомагають виявити спектр діяльності компанії, переваги, цілі проекту. Завдяки простій структурі SEO оптимізація сайту візитки і просування її в мережі здійснюється без будь-яких проблем.

Як правило, web-платформи даного типу вирішують наступні завдання:

  • Персональна презентація в інтернеті.
  • Розміщення даних про компанію.
  • Публікація інформації про пропонований продукт.
  • Повідомлення контактних даних для зв’язку з клієнтами.

Незважаючи на те, що сайт-візитка є одним з найпростіших за структурою і лаконічних за дизайном web-ресурсів, він входить до числа найбільш затребуваних в комерційному сегменті. Завдяки йому можна не тільки успішно представити себе в інтернеті, але й сформулювати позитивну репутацію бренду, що багато в чому визначає успішність популяризації бізнесу онлайн.

Розробка сайту візитки під ключ

Секрет ефективності подібних ресурсів полягає в продаючому дизайні. Відповідність трендам, цільна візуалізація головної ідеї, місії, цілей і філософії компанії — в цьому криється левова частка успіху створення сайту візитки з нуля. Шаблонні рішення тут не працюють, оскільки зроблені по одному типу проекти, а в результаті, і схожі, як під копірку, сайти, не цікавлять користувачів. Що стосується трендів, то останнім часом помічена тенденція створювати барвисті візитки для проведення різних рекламних і промо-кампаній.

Другий аспект — комфортність ресурсу для користувачів. Не забувайте, що ефективний дизайн, який продає, — це не тільки красиві зображення і яскраві кольори, але й чудове юзабіліті. Всі кнопки, форми, інтерактивні об’єкти, конверсійні елементи повинні знаходиться на своєму місці і спрацьовувати безпомилково.

Ще одним позитивним фактором успішності сайту візитки компанії є система управління ресурсом. Рекомендується вибрати просту CMS, розібратися з функціоналом якої може будь-який користувач з базовими навичками володіння комп’ютером. Оскільки на сайт візитку ціна зазвичай невисока, замовникам не цікаво залучати для роботи з нею веб-майстрів. Їм важливо, щоб адміністрування ресурсу не викликало труднощів у людей, далеких від програмування і web-розробки.

Важливим фактором є швидке завантаження. В даний час ніхто не чекає відображення сторінок довше 2-3 секунд. В еру високошвидкісного інтернету це неприйнятно. У загальмованих ресурсів відвідуваність вкрай низька. Тим більше, якщо повільною виявиться візитка — і без того компактний, невеликий сайт.

Ще слід звернути увагу на адаптивність. Для будь-якого сайту візитки дизайн потрібно адаптувати під мобільні пристрої, адже близько 70% аудиторії користуються інтернетом через портативні гаджети. Ваш веб-ресурс повинен коректно відображатися на екранах смартфонів і планшетів з будь-яким розширенням, щоб людям було приємно дивитися і взаємодіяти з ним.

Розробка і просування сайту візитки в Харкові і по Україні

Якщо вас цікавить замовлення сайту під ключ, починаючи з розробки макета і аж до просування в пошукових системах і соц. мережах, вибирайте відповідальну і продуктивну web-студію. Досвід роботи зі складними, нестандартними проектами, і злагоджена команда — гарантія успішного вирішення ваших бізнес-завдань.

Те, що сайт візитка — актуальний, корисний і ефективний інструмент просування бренду, — не викликає сумніву. Так користуйтеся ж цим для розвитку свого бізнесу. Замовляйте розробку сайту візитки прямо зараз!