Навіщо потрібна контекстна реклама?

Якщо Вам необхідно швидко залучити потенційних покупців на сайт, то ефективним інструментом стане пошукова контекстна реклама. Вона забезпечить показ оголошення користувачеві відповідно до його пошукових запитів, що сприяє підвищенню продажів, збільшення трафіку і впізнаваності бренду.

Швидкий запуск і спрямованість на ЦА

01

Підвищує відвідуваність та прибутковість сайту

02

Швидко залучає цільовий трафік

03

Допомагає зайняти ТОП пошукової видачі

04

Сприяє зростанню продажів через сайт

05

Ефективно працює з landing page

06

Етапи запуску контекстної реклами

Контекст АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Збір семантичного ядра

Визначаємо набір пошукових слів і словосполучень для ефективного запуску.

02
Кластеризація семантичного ядра

Розбиваємо семантичне ядро сайту на групи релевантних ключових запитів.

03
Написання оголошень

Пишемо креативні, потужні тексти оголошень, що інформують користувачів та закликають до дії.

04
Запуск рекламних кампаній

Запускаємо ефективні рекламні кампанії для залучення на сайт цільової аудиторії.

05
Оптимізація рекламних кампаній

Оптимізуємо рекламні кампанії для максимального приросту потенційних покупців.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Контекстна реклама — швидке залучення клієнтів з нуля

Успішний розвиток бізнесу онлайн неможливий без залучення на сайт цільових користувачів. Саме ці люди становлять найбільший інтерес для підприємців, оскільки вони шукають в інтернеті пропонований ними продукт або сервіс, і потенційно зацікавлені в його придбанні.

Залучити таких відвідувачів на сайт можна за допомогою різних маркетингових інструментів, і одним з них є контекстна реклама (PPC). Це оголошення, розташовані над і під органічною видачею пошукових систем Google і Яндекс, які можна впізнати по напису “Реклама”, а також текстові та мультимедійні повідомлення на Ютубі і сайтах, що входять в партнерську мережу пошукових систем.

Інструментарій PPC дозволяє знайти і сегментувати цільову аудиторію, в результаті чого рекламні публікації демонструються тільки зацікавленим людям. Спостерігати їх можна як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Оголошення показуються у відповідь на ключові запити, введені юзерами в пошуковому рядку, а значить — вони є не нав’язливими і не дратують інших користувачів, яким ваш товар не цікавий.

Чому контекстна реклама Google і Яндекс вважається інструментом, який найбільш швидко привертає клієнтів на сайт? Все просто — вона починає працювати відразу ж після запуску кампанії. При цьому настройка займає від 1-2 днів до тижня, в залежності від цілей і обсягів web-сайту. Зазвичай в перші дні кампанія запускається, а в подальші здійснюється налагодження опцій публікації.

Коли реклама в Google Adwords і Яндекс Директ є ефективною?

Замовити контекстну рекламу доцільно для будь-якого e-Commerce проекту, метою якого є продаж товарів або послуг. Вона забезпечує досягнення цілей у великому спектрі:

  • Швидкий результат — коли дзвінки і заявки з web-ресурсу потрібні в перший же день просування.
  • Популяризація лендінгів, не придатних до пошукової розкрутки за допомогою СЕО-оптимізації.
  • Збільшення відвідуваності сайту, припливу потенційних клієнтів і охоплення цільової аудиторії.
  • Просування молодих сайтів — реклама Гугл АдВордса сприяє формуванню позитивних поведінкових факторів.
  • Повернення користувачів, раніше взаємодіявших з ресурсом, але не закінчивших оформлення заявки, кошику і т.д.
  • Виведення і розкрутка на ринку нового продукту або послуги, підвищення впізнаваності бренду.

Важливим аспектом успішної Яндекс і Google Adwords реклами є досвід ведення кампаній в рамках даних ПС. Звичайно, в інтернеті багато відео уроків, інструкцій, мануалів по запуску та налаштуванню PPC. Грунтуючись на цій інформації, можна швидко створити кампанію і відправити її крутитися в системі. Але важливо пам’ятати, що в мережі надаються узагальнені знання. Ніхто детально не повідомляє про ті підводні камені, що чекають на вас в процесі настройки рекламного кабінету.

Перш ніж запустити Google контекст, потрібно зібрати ядро ключових слів, скласти текст оголошень, внести тонкі настройки цільової аудиторії та ін. Контекстна реклама сайту показується у видачі тільки у відповідь на пошукові запити користувачів. Причому фрази, що вводяться користувачем у рядку ПС повинні збігатися з фразами, зазначеними в налаштуваннях кампанії. Якщо ж на шляху взаємодії пошукача і людини виявиться мінус-слово, оголошення не буде їй показано.

Команда digital агентства Light Spider володіє достатнім досвідом запуску, налаштування і ведення Google реклами. Крім цього ви можете замовити у нас апгрейд сайту або розробку онлайн-ресурсу з нуля.

Види реклами в пошуковій системі Google, Яндекс

Контекст не обмежується тільки повідомленнями в пошуковій видачі. Можливо, це найпопулярніший варіант, але далеко не єдиний. Розглянемо докладніше, якою буває PPC реклама:

  1. Пошукова. Вище ми про неї вже згадували. Основним фактором, що впливає на її демонстрацію, є релевантність ключів оголошення пошуковим запитам користувачів. Бюджет реклами АдВордса витрачається тільки на ваших потенційних клієнтів, завдяки прив’язці до кліку за повідомленням. Оплата стягується після натискання на оголошення і переходу на просувний сайт. Тому рекомендується в текстовому блоці відобразити своє УТП і доповнити його помітним, креативним описом.
  2. Медійна. Інтерактивний формат публікацій, розміщених на Ютуб і сайтах-партнерах пошукача. Як правило, продукція просувається тут за допомогою зображень, банерів та відеороликів. Медійна реклама — відмінне рішення для розкрутки новинок, підвищення лояльності покупців і впізнаваності бренду. Оплачується за клік або показ. Головною її перевагою є орієнтація на ЦА. Користувачі сегментуються за інтересами, поведінкою, гендерною групою, локацією, пристроям, віком і т.д.
  3. Google Shopping. Вони ж — товарні оголошення. Замовити контекстну рекламу Google ADS в заданому форматі має сенс для просування інтернет-магазину і конкретних товарних позицій. Являє собою блоки, що містять зображення і назву продукту, ціну та найменування веб-платформи, де він продається. Публікації Google Shopping розміщуються над або збоку пошукової видачі, на партнерських сайтах, каналах YouTube, в картинках і пошті Gmail.
  4. Просування додатків. Якщо Ваш бізнес обзавівся класним додатком, але його встановлює невелика кількість користувачів, Ви можете замовити окремий вид рекламної кампанії, щоб підвищити його видимість і число установок. Це можна зробити як в Google Play, так і App Store. Крім цих місць розміщення, реклама показується в в Google Пошуку, на YouTube та інших ресурсах.
  5. Ремаркетінг. Орієнтований на взаємодію з користувачами, що раніше відвідували ваш онлайн-ресурс. Завдяки цьому є найбільш конверсійним видом PPC, оскільки акцентований на теплу аудиторію, знайому з вашою торговою маркою і зацікавлену в продукції. Також через ремаркетинг можна повернути користувачів і мотивувати їх завершити покупку або придбати додатковий товар, якщо раніше вони вже зверталися до вашого бренду. Реалізується завдяки файлам cookie. З їх допомогою користувачі збираються в спеціальні аудиторії і дані про них використовуються в рамках ведення рекламної кампанії.

Створення рекламної кампанії в Google Adwords: на що звертаємо увагу

Сьогодні PPC в ПС Гугл займає близько 80% усього ринку контексту. Даний пошуковик популярний і при належному налаштуванні його рекламні інструменти здатні забезпечити реально прибуткову і результативну кампанію. З метою максимально ефективного просування за допомогою PPC в Харкові і по Україні ми рекомендуємо звертати увагу на такі аспекти роботи з контекстом:

  • Локалізація бізнесу. Перед початком настройки кампанії потрібно максимально точно визначити регіон діяльності бізнесу клієнта. Це допоможе залучати на сайт більше зацікавлених відвідувачів.
  • Семантика. На етапі формування ядра ключові запити розподіляються за релевантними сторінками з урахуванням найкращої підсумкової конверсії. Паралельно з цим опрацьовуються мінус слова для отримання максимуму цільових кліків.
  • Визначення цілей. Без цього ефективність кампанії помітно знизиться. Погодьтеся, у неї повинна бути конкретна мета — дія з боку відвідувача web-сайту, — реєстрація, дзвінок, заповнення форми, покупка, установка застосунку, завантаження каталогу та ін.
  • Креативність. Типові, нічим не примітні текстові оголошення зараз мало кого цікавлять. Рекомендується виділяти вигоду пропозиції, що рекламується, і додавати розширення оголошень для підвищення клікабельності.
  • Тестування і аналіз. Чим менше ціна за клік — тим вигідніше для бюджету. Чим краще сформовані оголошення — тим більше переходів вони принесуть. Поліпшити контекст допоможе A \ B тестування і аналіз отриманих результатів.

Скільки коштує контекстна реклама в Гуглі

Вартість настройки контекстної реклами — це, мабуть, те, що цікавить підприємців найбільше. Адже кожному з них хочеться отримати максимум результату при мінімумі капіталовкладень. І це цілком логічно. Якщо замовити грамотну настройку контекстної реклами, ціна її буде вигідна за рахунок оптимальної вартості кліка, правильного підбору ресурсів для публікації, геотаргетингу та інших чинників, спектр яких свій для кожного проекту.

Звертайтеся до нас, якщо вас цікавить замовлення сайту з нуля і ефективне просування під ключ за допомогою всіх доступних сьогодні маркетингових інструментів.