Вам потрібен не просто інтернет-сайт

Вам потрібен ефективний інструмент презентації бізнесу та продажу товарів чи послуг. Сьогодні недостатньо просто зробити сайт, сьогодні треба мати потужний ресурс, комфортний для користувачів, оптимізований для пошуковика, корисний та цікавий, такий, що спонукає відвідувачів зробити покупки чи то замовити послугу.

Аналіз

Ми проведемо повний аналіз вашого сайту, акаунтів в соцмережах, конкурентів по бізнесу, і визначимо причину відсутності клієнтів.

01

Комплексний підхід

Ми пропонуємо повний пакет послуг по створенню сайтів, який включає в себе не тільки розробку, але і їх просування в пошукових системах.

02

Круті рішення

Ми не нав’язуємо зайвого, але робимо все, що потрібно. Унікальний дизайн, перенесення товарів зі старого сайту, адаптація та комплексне просування.

03

Що ми пропонуємо?

Нестандартні замовлення АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Визначаємо завдання

Визначаємо етапи майбутнього проекту і формуємо всі аспекти в докладному ТЗ.

02
Пишемо тексти

Тексти для головних сторінок, каталогів, лендінгів, блогів і соцмереж.

03
BACK і FRONT-END

Зміна поточного стилю оформлення, заміна картинок на більш якісні, доробка функціоналу.

04
Оптимізуємо

Робимо так, щоб сайт подобався не тільки відвідувачам, але і пошуковим системам.

05
Просуваємо

Працюємо в комплексі з SEO та SMM. Вибудовуємо стратегію так, щоб вони доповнювали, а не дублювали один одного.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Оригінальні рішення по веб розробці — зробимо сайт, не схожий на інші

Запорукою ефективного представлення бізнесу в інтернеті є якісний, функціональний і привабливий web-ресурс. Розробка сайтів в Україні або конкретному місті, якщо мова йде про локальне просування, закладає фундамент розвитку кожного підприємця в онлайні.

Як показує практика, нерідко в ході роботи над веб-ресурсом виникають завдання, що вимагають оригінального підходу і нестандартних рішень. Таке можливо на різних етапах, починаючи з визначення цілей і завдань проекту та аж до наповнення сайту контентом. Погодьтеся, унікальний веб-ресурс з цікавим змістом і яскравим дизайном порадує будь-якого замовника, адже він відкриває великі перспективи зростання і розвитку бізнесу в інтернеті. Щоб досягти бажаного результату, потрібен комплексний підхід, нешаблонне мислення і готовність до впровадження креативних ідей, як веб-агентством, так і замовником.

Однак добре все, що використовується в міру. Чи не переборщувати з творчістю, створювати креативи доречно, в тему сайту, виділяти ключові акценти і задовольнити в результаті побажання замовника допоможе аналіз конкурентів, а також чітка постановка цілей і завдань майбутнього онлайн-ресурсу.

Правильне розуміння фінального результату — ключовий фактор успіху будь-якого проекту. Важливо мати точне уявлення того, що повинно вийти в результаті. Тому спочатку роботи над проектом виконується аналіз конкурентів. І часом, щоб визначити причину відсутності або малої кількості клієнтів, потрібно мислити нетривіально. Адже проблема взаємодії відвідувачів з web-платформою може ховатися в найнесподіваніших місцях, наприклад, в нелогічній структурі, неробочий формі зворотнього зв’язку, складній навігації, відсутності деякого функціоналу, слабкому контенті, наявності підвисань, низькій швидкості завантаження і т.д.

Виявити проблеми і усунути їх допоможе апгрейд сайту. Для цього може знадобитися:

  • наповнення інформацією, корисною для користувачів і релевантною тематиці web ресурсу;
  • back чи front-end розробка, дизайн з вау-ефектом, опрацювання конверсійних елементів;
  • оптимізація під пошукові системи та інші рішення, що нерідко виходять за рамки типових маніпуляцій з онлайн-платформою.

Поліпшення сайту як шлях до успіху

Навіть якщо спочатку був створений максимально досконалий веб-ресурс з бездоганною структурою і навігацією, завжди є чого прагнути, і знайти що поліпшити, додати, розширити. І це не кажучи про наповнення сайту контентом, ціна якого залежить від обсягу і якості. Регулярно додавати новий вміст важливо для СЕО просування. Так ми даємо пошуковому боту зрозуміти, що регулярно оновлюємо сайт і розвиваємо його. Навіть в процесі роботи онлайн-платформи можуть виникати поточні проблеми і збої, що негативно впливають на розкрутку, і добре, коли під рукою є фахівці, здатні усунути труднощі і повернути функціонуванню належний рівень.

На етапах створення ресурсу можуть виникнути різні завдання, наприклад, мобільна адаптація, перенесення товарів зі старої web-платформи на нову, настройка функціонала серверного програмного забезпечення, застосування специфічних фреймворків, наповнення сайту релевантним контентом і барвистими зображеннями, формування воронки продажів, будь-які інші маніпуляції, що виходять за рамки звичайної розробки. Залежно від типу нестандартної задачі, вона може виникнути на одному з етапів:

  • аналіз і поставка цілей,
  • створення дизайн-макету,
  • back і front-end розробка,
  • тестування,
  • інтернет маркетинг,
  • продакшн та технічна підтримка.

Якщо вас цікавить якісне доопрацювання сайтів або ж виникли побажання, що виходять за межі типових операцій веб-розробки, сміливо звертайтеся до нас! Ціна і умови співпраці неодмінно порадують вас.