Навіщо потрібен якісний дизайн?

Дизайн — це те, що в першу чергу бачить користувач, заходячи на ваш ресурс. Саме в цей момент відбувається оцінка вашої компанії і порівняння її з конкурентами. Тому яскраве, сучасне, інтерактивне дизайнерське оформлення сайту чи акаунту в соціальних мережах — основна складова успіху Вашого бізнесу в інтернеті.

Ефективність

Якісний дизайн підвищує інтенсивність продажів на всіх етапах взаємодії з клієнтом.

01

Імідж

Формує позитивний образ компанії, престиж і впізнаваність бренду як в інтернеті, так і за його межами.

02

Індивідуальність

Оригінальне, стильне рішення для будь-якого бізнесу з акцентом на сучасні тренди.

03

Які послуги з дизайну ми пропонуємо?

Дизайн АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Веб-дизайн сайтів

Оформлюємо сторінки, контент, розподіляємо сукупність всіх графічних елементів на веб-сторінці.

02
Розробка логотипу

Логотип – важливий елемент будь-якого бренду, тому ми створюємо якісні, сучасні лого, що чіпляють ЦА.

03
Фірмовий стиль

Формуємо візуальний образ компанії через набір графічних елементів, створених в одному стилі.

04
Юзабіліті аудит

Визначаємо проблемні місця, що викликають у користувачів труднощі при взаємодії з сайтом.

05
Зовнішня реклама

Матеріалізуємо предмети, які ви створили в своїй уяві, та формуємо образ вашого бренду оффлайн.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Яскравий дизайн сайту — викличте у людей приємні емоції

Перш ніж почати розробку онлайн-ресурсу, важливо пам’ятати, що від першого враження користувачів, які відвідали його, залежить левова частка успішності проекту. Адже дизайн сайту — це не тільки функціональність і зовнішній вигляд, це ще і враження, емоції, які люди відчувають, відвідуючи його.

Якщо користувач покине вашу веб-платформу засмученим, незадоволеним, роздратованим — 99% що він більше ніколи не загляне до вас.

Причиною негативного досвіду може бути складна навігація — людина просто не знайшла, що шукала, або непрацюючий кошик чи форма замовлення, коли у неї не вийшло завершити, оплатити покупку, невпопад спливаючий банер, порушена верстка мобільної версії, відсутній онлайн-чат з консультантом і т. д.

Яскраве, сучасне, інтерактивне оформлення сайту — вагома складова успіху, оскільки людина, потрапивши на будь-яку сторінку, протягом 3-4 секунд оцінює її візуально, порівнює з конкурентами, яких вона відвідувала раніше, і робить висновки про рівень вашої компанії.

Шаблонний веб дизайн, вартість якого більш доступна, може зіграти з вами недобрий жарт. Відвідувач зрозуміє, що ви не прагнули вкласти максимум в розробку web-ресурсу, значить, ваш бізнес не є для вас чимось більшим, ніж просто заробіток грошей. Але ж кожному клієнту підсвідомо хочеться обслуговуватися у кращих представників своєї ніші, у тих, хто буде цінувати його і ставитися з повагою.

І одним з найбільш дієвих методів початкового формування прихильності цільової аудиторії є ексклюзивний дизайн сайту, ціна якого в подальшому повністю виправдає вкладені кошти за рахунок приросту покупців і збільшення продажів. Даний підхід формує позитивну репутацію вашого бренду і вигідно виділяє його на тлі конкурентів, формуючи позитивний імідж компанії в інтернеті.

Розробка дизайну сайту: ключові етапи

Опрацювання макета сайту умовно розділяється на 5 частин, в рамках яких ретельно продумуються всі елементи майбутнього online-ресурсу, як навігаційні, статичні, так і функціональні, інтерактивні. Розглянемо кожен етап докладніше:

 1. Підготовка. У ній бере участь як клієнт, так і веб-студія. Замовником заповнюється бриф на тему, який він хоче зробити дизайн сайту і які цілі закладає в проект. Команда фахівців в свою чергу аналізує конкурентів, виділяє цільову аудиторію, збирає корисну інформацію по ніші і бізнесу, що просувається. Підсумком підготовки є чітка постановка завдань проекту, що реалізовується, і стратегії досягнення запланованого результату.
 2. Дискутування. У творчій обстановці аналізується отримана від клієнта інформація. Генеруються креативні ідеї, виділяються ключові деталі проекту і побажання замовника, опрацьовується колірна палітра, структура, usability, конверсійні елементи та інші компоненти майбутнього ресурсу. На етапі обговорення вибираються найбільш ефективні рішення поставлених завдань.
 3. Стилізація. Визначається зовнішній вигляд онлайн-ресурсу, виходячи з його типу. Клієнт в брифі вказує, що саме його цікавить: створення лендінгу, інет-магазину, візитки, блогу, каталогу або ж він хоче замовити редизайн сайту, зробленого раніше. З огляду на специфіку обраного варіанту, створюється ескіз, який показує розташування логічних блоків, інформації, форм зворотного зв’язку, зображень, контенту і т.д. Додаються авторські деталі і ексклюзивні елементи.
 4. Макет дизайну сайту. Власне, реалізація поставлених цілей і рішення задач найбільш вигідними способами. Все, що було прийнято в рамках обговорення і стилізації відтворюється дизайнером в точній відповідності. Після макет відправляється на узгодження клієнту.
 5. Затвердження. Якщо замовника все задовольняє, макет передається в роботу верстальщику. У разі невідповідності вимогам клієнта в нього вносяться правки.

Який дизайн сайту створювати найкраще?

Виходячи із загальноприйнятих стандартів і висновків, заснованих на нашому особистому досвіді, можемо виділити кілька принципів оформлення сторінок web-ресурсу:

 • відповідність іміджу і корпоративному стилю компанії,
 • грамотно продумана структура,
 • функціональна і зручна навігація,
 • гармонійна кольорова гамма,
 • швидке завантаження,
 • релевантний сфері діяльності контент.

Якщо вас цікавить розробка та дизайн сайтів на вищому рівні, звертайтеся до нас. Ми знаємо, як створити продукт, що задовольняє вимогам клієнта на 100%. При цьому ціни на веб дизайн з нуля і редизайн сайтів у нас цілком лояльні і формуються індивідуально для кожного проекту. Працюємо на результат, пам’ятаємо про деталі, креативимо і завершуємо проекти з максимальною ефективністю.

Звертайтеся!