Блог > Розробка > Доробка сайту на Wordpress: коли потрібна та що включає
Блог Розробка
view 38
0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...
21.01.2022
Spread the love

Доробка сайту на WordPress: коли потрібна та що включає

Сьогодні WordPress займає топ-позиції у світі серед систем створення сайтів. Ця платформа дозволяє створювати веб-ресурси на будь-який смак, від візиток до невеликих інтернет-магазинів. У даній статті ми розглянемо, що являє собою ця система і які основні доробки слід виконувати, працюючи з сайтами, створеними на Вордпресс, щоб залишатися в тренді.

Що це за CMS взагалі

WordPress (WP) знаходиться в топі за популярністю серед систем керування контентом CMS (Content Management System). У Вордпрес використовується відкритий вихідний код. Функціонал даної системи дозволяє охопити широкий діапазон створюваних веб-ресурсів.

Вордпресс допомагає створити, а за необхідності — доопрацювати різні варіанти сайтів. Єдине, з чим можуть виникнути проблеми у даної системи, — це бази даних та оптимізація. Це робить проблематичною роботу з дуже великими сайтами, особливо e-commerce сегменту. Якщо вам важливо створити або доопрацювати саме масивний сайт, краще використовувати інші системи CMS або зупинитись на самописному варіанті. Це найбільш відчутне обмеження у роботі з Вордпресом. В іншому платформа дуже зручна та багатофункціональна.

Що це за CMS WordPress

Розглянемо основні інтернет-ресурси, для створення та доопрацювання яких WordPress підходить найбільше:

 • Для створення блогу. Пілотний варіант Вордпресс був реалізований саме для формування блогів. Це пов’язано з тим, що платформа дозволяє легко і дуже швидко ділитися текстовими матеріалами. Проблем з роботою плагінів також не виникає, оскільки блог не вимогливий до особливого функціоналу. Крім того, створення блогу зручно тим, що для його оформлення існує безліч шаблонів.
 • Для сайтів новин. Ключова мета такого ресурсу, як і блогу, — швидка та легко здійсненна публікація (і оновлення) контенту. При цьому CMS WordPress добре адаптована під різні девайси. Це дозволяє створювати такі портали новин, які будуть зручними для читача як на смартфоні, так і на комп’ютері, планшеті. Можна зробити так, що користувачеві не потрібно буде налаштовувати стрічку новин для різних пристроїв.
 • Для створення портфоліо. Таку мету мають переважно творчі люди — такі, як фотографи, дизайнери, художники, артисти і так далі. Портфоліо їм потрібне у вигляді сайту, який зберігає в собі їхні професійні роботи. Вордпрес у такому разі дозволяє наповнити сайт фотографіями у різних форматах подачі інформації. Це може бути галерея, карусель, слайдер, лайтбокс та інше.
 • Для створення сайту-візитки. Буває так, що деяким компаніям доцільніше створити маленький веб-сайт на одну-дві сторінки. Чим витрачати ресурси на формування великого сервісу з десятком-другим сторінок. Наприклад, для фірми важливо відобразити на сайті ключову інформацію — сферу діяльності, контакти, фото продукту, відповіді на питання, що часто задаються, та ін. Візитка — це не той випадок, де логічним буде залучення «роти» досвідчених програмістів. Такий сайт можна створити за допомогою WordPress. Або самостійно, або з мінімальними витратами на програміста.
 • Для створення інтернет-магазину. На перший погляд такий сервіс створити непросто. Він справді влаштований набагато складніше, ніж блог, візитка або портфоліо, проте вордпрес спрощує створення інтернет-магазину. Завдяки плагіну WooCommerce, завдання щодо створення сотні позицій товарів стало цілком реальним. Також розробники платформи впровадили безліч шаблонів для прискорення процедури створення магазинів.

Що зазвичай включають доробки на CMS Вордпресс

Ми з’ясували, що первинний ескіз та наповнення сайту можливе із застосуванням платформи Вордпрес. З мінімальною участю програмістів. Однак, наповнення сайту та вибір його дизайну — це півсправи. Важливо зробити його перебування в мережі ефективним і таким, що генерує прибуток. Для досягнення цієї мети необхідне точкове налаштування та доробка онлайн-ресурса на Вордпресс. Таку роботу краще довірити професіоналам, адже рівень якості доопрацювання тут прямо пропорційний прибутку від бізнесу замовника сайту.

Що включають доробки на Вордпресс

Нижче наведені основні випадки, коли потрібне доопрацювання сайтів на wordpress:

 1. Потрібно усунути технічні помилки. Виконується перевірка коректної роботи плагінів, у разі потреби — їх заміна. Буває, що сторінки повільно завантажуються через хостинг чи з інших причин (перевантаженість чи погана оптимізація css, js). У такому разі виконується перенесення сайту на кращий хостинг або налаштовуються скрипти та стилі.
 2. Візуальне оформлення сайту не привабливе, потребує доопрацювання. У такому випадку або точково налаштовується дизайн, або виконується повний редизайн веб-ресурсу, щоб досягти його унікальності та оригінальності.
 3. Потрібна перевірка на віруси. Для коректного функціонування інтернет-сервісу під час його роботи необхідно виконувати діагностику на шкідливі файли, віруси, ПО. При виявленні таких виконується очищення сайту. Для недопущення повторних атак встановлюється захист.
 4. Є потреба в додаткових опціях. Якщо це інтернет-магазин — 100% немає сенсу його створювати без фільтрів (за ціною, регіоном, модельним рядом товарів і т.д.). Також можна додати кошик, калькулятор вартості, онлайн-підтримку. Всі ці види доробки на Вордпресс дуже важливі і вимагають професійного точкового налаштування. Однак, не тільки для інтернет-магазинів актуальні такі додаткові. опції. Без них практично будь-який сайт, націлений на продажі, стає неконкурентоспроможним.
 5. Потрібні оновлення. Без періодичних оновлень та регулярних апгрейдів, навіть у найякіснішого сайту з часом злітають налаштування. Він перестає ефективно працювати і задовольняти вимоги користувачів.
 6. Потрібно розширити функціонал сайту. В даному випадку, щоб не було метою, слід довіряти професіоналам у доопрацюванні Вордпресс. Нехай навіть ваша мета — створення анімаційних переходів або автоматичний дзвінок до клієнта.

Порядок дій під час замовлення доопрацювання сайтів на WP

Наше діджитал-агентство має великий досвід у доопрацюванні сайтів на WordPress, а також створенні їх з нуля. Навіть стандартний шаблон сайту, заданий користувачем, можна прокачати до невпізнання.

Крім того, особливий фокус слід зробити на адаптивній версії веб-ресурсу. Адже оптимізація сайту під мобільні пристрої WordPress — це тренд сьогодення. Ще нам важливо створити сайт, максимально орієнтований на потреби конкретно вашого цільового клієнта.

Процедура нашої роботи із замовником побудована таким чином:

 1. Замовник залишає заявку на нашому сайті: ім’я, телефон, короткий опис бажаного продукту. Наприклад, доопрацювання сайту або створення веб-ресурсу з нуля.
 2. З людиною зв’язуються менеджери. Обговорюються ключові речі, що впливають на кінцевий результат. Як правило, це сфера бізнесу замовника, основні переваги продукту та стратегія розвитку. Дається оцінка економічної ефективності, виконується аналіз конкурентів та поточний стан ресурсу (якщо він вже є та його необхідно прокачати).
 3. За необхідності — допомагаємо скласти подальшу стратегію просування товару.
0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр