Завдання особистого блога

За допомогою блога автор просуває свою творчість або свій бренд, та підтримує зв’язок з читачам — відповідає на питання в коментарях, дає поради по використанню, відстежує якість. Як показує практика, за рахунок блога можна популяризувати й певні товари.

Самопрезентація

Особливо цінною ця можливість виявляється для творчих і публічних особистостей, бо через сайт вони заявляють про себе в інтернет-просторі.

01

Заробіток

Отримувати прибуток через блог можна по-різному: розміщувати рекламу, писати платні огляди, заробляти на партнерських програмах.

02

Особистий бренд

Блог допомагає стати відомим серед людей. Публікуючи, наприклад, огляди інструментів чи рекомендації по ремонту, фахівець показує свої навички.

03

Етапи створення особистого блогу

Особистий блог АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Підготовка

Визначення цілей та задач проекту. Вивчення цільової аудиторії та її специфіки.

02
Прототип

Опрацювання користувальницьких сценаріїв. Створення прототипу майбутнього блога.

03
Контент

Формування і розміщення контенту, підбір медіа елементів і застосування їх для розвитку сайта.

04
Дизайн

Втілення тематичного дизайну з акцентом на характер творчості замовника блога та специфіку його ЦА.

05
Розробка

Верстання погодженого макету, опрацювання деталей, створення комфортного інтерфейсу.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Сайт блог — ваш особистий простір в інтернеті

Всесвітній web-простір невпинно поповнюється новими ресурсами, які з’являються в мережі мало не кожен день. Зараз в пошуку можна знайти віртуальні платформи будь-яких типів: форуми, магазини, веб-візитки, портали, каталоги, блоги і т.д. Про останні ми і поговоримо далі.

Сайт блог — це особиста сторінка, яка використовується для залучення цільової аудиторії, пошуку людей за інтересами, публікації різного контенту. З його допомогою люди діляться власними думками і досвідом, заявляють світові про себе, просувають себе як бренд.

Іноді блоги використовуються в комерційних цілях, для піару певної особистості, продукції або корпорації. Формування позитивної репутації тут відбувається за допомогою коментарів під публікацією. Вони є свого роду соціальною мережею, де люди ведуть пролонговану бесіду, що позитивно впливає на поведінкові фактори і враховується пошуковою системою.

Головне, щоб бренд, який просувається, дійсно був хорошим, і пропонував товар або послугу високої якості.

Існує думка, що блогові web-ресурси можуть стати успішними лише в руках журналістів, копірайтерів, СЕО-оптимізаторів, маркетологів і веб-майстрів. Насправді це не так. Зробити блог може кожен, причому навіть безкоштовно, якщо вибрати створення сайту на WordPress. Це загальнодоступна CMS, і користуватися нею можна без капіталовкладень.

Однак, щоб розвинути блог на Вордпресс, потрібно володіти певними знаннями і навичками в сфері інтернет-маркетингу. Якщо ви, наприклад, бізнес-тренер, кулінар, психолог, художник, поет, мандрівник, юрист, лікар або експерт в будь-який інший тематиці, і далекі від рекламної сфери, для просування свого блогу краще замовити послуги маркетингового агентства і бути впевненим у позитивному результаті.

Блог під ключ: обираємо відповідний тип ресурсу

Виходячи із завдань, що вирішуються замовником, можна виділити 4 категорії сайтів:

  1. Особистий блог — конкретної мети не має. Як правило, це ресурс, який використовується людиною для вираження власних переживань і роздумів на різні теми, що хвилюють його. Незважаючи на відсутність позначених цілей, цілком ймовірно, що такий сайт стане цікавий людям, якщо автор торкнеться теми, яка знайде відгук серед читачів.
  2. Професійний блог — ресурс, за допомогою якого людина ділиться досвідом, знаннями, лайфхаками в певній тематиці. Це може бути як хобі, так і основна діяльність, головне, щоб автор був професіоналом своєї справи і міг публікувати корисні статті. У такого сайту є своя цільова аудиторія, що дозволяє власнику використовувати публікації з вигодою.
  3. Новинний блог — створюється з метою висвітлення подій в місті, країні, світі або якійсь сфері, наприклад, IT, політиці, культурі і т.д. Основне завдання таких ресурсів — максимальне залучення аудиторії і монетизація за рахунок трафіку. Над новинним порталом зазвичай працює кілька редакторів та копірайтерів.
  4. Брендовий блог — використовується для просування людини, наприклад, дизайнера, письменника, художника, або торгової марки, товару чи послуги.

Варто зазначити, що одним з факторів, що впливають на вартість створення блогу, є категорія майбутнього ресурсу. Новинні і професійні блоги часто вимагають більшої функціональності і часу на розробку.

Розробка блогу: успішний проект від А до Я

Перше, що слід зробити перед створенням блогу, зазначити 3 основоположні успіху:

  1. Тематика майбутнього сайту. Про що ви будете писати? Туризм, рецепти, юридична допомога, народна медицина, спорт і т.д. Обирайте те, що вам цікаво, і в чому ви є експертом.
  2. Цільова аудиторія. Сегментуємо користувачів і виділяємо тих, кому буде цікавий ваш блог, створити який можна протягом дня. Наприклад, ви пишете про риболовлю. Вашою цільовою аудиторією стануть чоловіки у віці 25-55 років, які тільки відкривають для себе це хобі, або хочуть дізнатися деякі лайфхаки по лову тієї чи іншої риби.
  3. Контент-план. Просто створити блог “щоб було”, і наповнювати його слабким контентом нераціонально. Плекати надії, що вас одного разу осяє і ви розпочнете писати цікаві статті теж нерозумно. В такому випадку блог буде наповнюватися нерегулярно, і його просування стане надто повільним. Потрібно ретельно продумати стратегію наповнення сайту. Поміркуйте, чим ви можете здивувати користувачів в своїй ніші, що можете запропонувати такого, чого ще не пропонували ваші конкуренти. Пам’ятайте, в особистий блог люди заходять з чіткою метою ознайомитися з його змістом.

Перевага сайтів даної спрямованості в тому, що вони збирають публіку за певними інтересами. Тому налаштувати рекламу для них і запустити СЕО просування не складе труднощів.

На якій CMS краще створити свій блог?

Існує маса конструкторів сайтів, що дозволяють створювати блоги, однак багато які з них пропонують в рамках безкоштовної версії занадто урізаний функціонал. Чого не скажеш про CMS WordPress. Він відноситься до open source ПО і встановлюється безкоштовно. Звичайно, для цього движка є платні плагіни, які розширюють його можливості, але й без них можна спокійно користуватися системою без втрати комфортності.

Блог на WordPress простий і зручний в управлінні, адмініструвати такий сайт зможе будь-який користувач ПК. Контент, фото і відео, а також нові сторінки додаються на WP легко і швидко. Ще вагомою перевагою даної CMS в порівнянні з SaaS-платформами є відповідність вимогам SEO просування. Створити сайт на Вордпресс і розкрутити його в пошукових системах значно простіше.

Якщо ви хочете створити блог, ціна розробки і просування якого має бути приємною для вас, звертайтеся в наше digital агентство. Ми створюємо ефективні веб-платформи, так що замовити сайт візитку, інет-магазин, лендінг та будь-який інший ресурс ви можете у нас з гарантією якості.

Розробка сайтів на WordPress і інших CMS під ключ на вигідних умовах. Телефонуйте!