Блог > SMM — просування в соцмережах > Чому люди не підписуються на вас в соцмережах: 7 причин перевірити свій аккаунт
Блог SMM — просування в соцмережах
view 35
4,40/5 Корисність Кількість оцінок 5
Як вам стаття?
Loading...
27.11.2020
Spread the love

Чому люди не підписуються на вас в соцмережах: 7 причин перевірити свій аккаунт

Просування бізнесу в соціальних мережах — сучасний тренд, і гріх не скористатися ним в нинішніх умовах, коли конкуренція в інтернеті зростає день у день. Одним з гарантованих способів популяризації свого бренду є SMM — Social Media Marketing. І багато підприємців починають самостійно вести корпоративні соцмережі, вважаючи, що SMM-фахівець їм не потрібен, і на його роботі можна заощадити. Адже, на їх думку, в чому полягає ведення соціальних мереж? В ідеальному акаунті, де досить фоловерів, лайків, коментарів, публікацій. І кожен бізнесмен вважає свій аккаунт саме таким.

Правда, як показує практика, через 2-3 місяці власноручного просування, підприємці стикаються з тим, що люди не підписуються на їх корпоративні профілі в соц. мережах. У одних цей факт викликає тривогу, у інших — подив, у третіх — роздратування. У підсумку всі вони вирішують замовити просування в соціальних мережах у професійних фахівців, і бути впевненими, що їх акаунти почнуть приносити прибуток і користуватися попитом серед цільової аудиторії.

Втім, якщо ви бажаєте спробувати свої сили і особисто займатися просуванням бренду в соціальних мережах, рекомендуємо вам ознайомитися з причинами, за якими найчастіше користувачі відмовляються підписуватися на ваш аккаунт, і розглянемо варіанти вирішення даної проблеми.

1. Потенційні клієнти не знають про Вашу присутність в інтернеті

Насправді, обзавестися великою базою активних, живих підписників — не таке вже й легке завдання. Для цього потрібно зацікавити людей публікаціями, переконати їх відвідати профіль, залишити приємне враження про себе і спонукати підписатися на бізнес сторінку. Отже, не потрібно нехтувати навіть найменшим інтересом з боку користувачів.

Як показує практика, багато компаній присутні в соціальних мережах, але ніяк не повідомляють про це своїй цільовій аудиторії. Хоча, було б корисно повідомити їх про це за допомогою постерів, наклейок, стікерів, роздавальних матеріалів, візиток. Як варіант, можна роздрукувати інформацію про акаунт на чеку або зробити розсилку повідомлень потенційним клієнтам. Якщо у вас є сайт, додайте в хедер та футер посилання на соц. мережі, а також кнопки репостів і лайків.

Правда, тут важливо не перебільшити з активністю, щоб розкрутка сайту, бренду в соціальних мережах не була схожа на спам. Перевірте, як люди сприймають ваш аккаунт. У них не повинно бути причин помітити його як спамний. Варто задуматися і переглянути стратегію, якщо в профілі публікуються зображення низької якості, повторюються пости, міститься переважно рекламний контент, а описи складаються тільки з хештегів.

2. Ви не достатньо комунікабельні

смм продвижениеВедення груп в соціальних мережах має на увазі взаємодію з аудиторією і активне спілкування. Погодьтеся, кому буде цікаво підписатися на акаунти, які ніяк не реагують на публіку. Особливо, якщо вони закриті.

Так, в соціальних мережах часто зустрічаються приватні акаунти, але вони, як правило, особисті, і це — нормально. Коли користувач бачить значок закритості у бізнес-профілю, він підсвідомо бажає відсторонитися від нього. І на те є 2 причини:

 1. Схвалення запиту користувача на підписку. На це, як правило, йде від декількох годин, до декількох діб, в залежності від того, хто і яким чином веде корпоративні соц. мережі. На той час у користувача вже може зникнути інтерес до вашого аккаунту.

 2. Недоступність контенту. Без підписки люди не можуть побачити, що публікується в корпоративному акаунті, отже, у них немає і найменшого уявлення про те, чим бізнес ділиться в соц. мережах. Це викликає недовіру і підозру.

Щоб викликати лояльність ЦА, беріть участь в обговореннях, намагайтесь відповідати на коментарі та залишайте їх в публікаціях своїх фоловерів, дякуйте тим, хто зробив репост вашого контенту і дайте користувачам зрозуміти, що аккаунтом керують реальні люди.

3. Публікації: рідко, часто, одноманітно, в невдалий час

Дійсно, часто буває так, що профілі неправильно заповнюються контентом. Справа в тому, що кожна ніша бізнесу унікальна, і потрібно вибирати інтенсивність публікацій, що підходить цільовій аудиторії. Оптимальним варіантом вважається 3-7 постів в тиждень. Якщо підвищити частоту — можна швидко набриднути людям, адже їх стрічка буде переповнена згадками про вас. Коли нові публікації з’являються рідко — про ваш акаунт просто забудуть, і він з часом зникне з поля зору потенційних підписників.

Ще одна проблема — одноманітний контент. Коли користувач відвідає бізнес-сторінку і побачить там однотипні публікації, швидше за все, він не підпишеться на вас. Люди люблять різноманітні, цікаві, креативні пости, наприклад, питання-відповіді, бізнес-поради, конкурси, огляди, гумор. Тому варто експериментувати з брендингом, кольорами, шрифтами. Головне, не викликайте у користувачів відчуття нудьги і рутини.

Час публікації — також важливий аспект. Потрапивши в потрібний проміжок, можна охопити тисячі користувачів, і отримати сотні взаємодій. Однак, для кожного бізнесу свій оптимальний час постингу, і виявити його можна тільки ретельним тестуванням і глибокою аналітикою. Потрібно визначити найбільш популярні записи і позначити час їх додавання. На підставі отриманих даних слід формувати графік публікацій.

4. Відсутність індивідуальності і якісної візуалізації бренду

Сірий невиразний аккаунт — 100% нікому не цікавий. Важливо створити позитивний образ компанії, який би відображав суть бізнесу і сподобався б цільовій аудиторії.

Ось рекомендації, як досягти бажаного результату:

 • оптимізуйте біографію, опублікуйте там всю важливу інформацію про компанію;

 • додайте посилання на веб-ресурс, — це допоможе в розкручуванні сайту через соціальні мережі;

 • використовуйте фірмові кольори компанії;

 • встановіть актуальне зображення бізнес-профілю;

 • дотримуйтеся корпоративного стилю оформлення аккаунту, зображень і публікацій.

Оскільки в сучасних соц. мережах акцент робиться на відео і картинки з високою роздільною здатністю, важливо відповідати очікуванням користувачів. Тому використовуйте всі актуальні інструменти, наявні в арсеналі налаштувань і опцій соціальних мереж.

5. Надмірне захоплення розповідями про себе

Коли користувачі заходять до вас на сторінку і бачать акцент на:

 • винятковості бізнесу,

 • необхідності товарів і послуг всім людям,

 • тому, що без вас користувачам не обійтися, — це викликає антипатію.

бизнес-аккаунты социальных сетейКраще, якщо вам вдасться принести цільовій аудиторії певну цінність і показати це на практиці. Наприклад, користувачі надіслали вам позитивний відгук — варто запостити його у себе, підписник опублікував фото у вас в магазині або розпакування вашого товару — поділіться цим на своїй сторінці, знайшли цікавий пост на тему бізнесу, що просувається, або крутий лайфхак — розкажіть про це в своєму корпоративному профілі.

Таким чином, відвідувачі, зайшовши до вас на сторінку, побачать цікавий контент, відчують вашу взаємодію з фоловерами, оцінять вас, як джерело корисної інформації і напевно захочуть клікнути на кнопку “підписатися”. Ви ж цього чекаєте від них, чи не так?

6. Відсутність цінності

Як було сказано раніше, для людей важлива цінність, яку вам вдастся привнести в їх життя. Уявіть, який величезний потік інформації кожна людина щодня черпає з соціальних мереж. Не дивно, що користувачі ретельно фільтрують бренди і обирають, які з них пустити в свої новинні стрічки. І це стосується всіх сфер діяльності, починаючи з салонів краси і магазинів одягу, і аж до послуг клінінгових компаній і автосервісів.

Хочете залучити людей — дайте їм відчути себе особливими. Зробити це можна за рахунок корисного, інформативного контенту і маркетингових фішок — знижок, акцій, розпродажів, бонусів, конкурсів і розіграшів.

7. У вас немає мети і стратегії просування в соціальних мережах

Розкрутка сайту, бренду в соціальних мережах повинна ґрунтуватися на конкретній стратегії. Сенс створювати бізнес-аккаунт просто так? Якщо зробити його за принципом “щоб був”, особливої ​​користі і практичної цінності він не принесе. У корпоративного профілю повинна бути мета, стратегія і результат. Це дозволить вам: сконцентрувати зусилля в потрібному руслі, збільшити охоплення аудиторії, показати серйозний підхід до справи, що вже на старті підвищити лояльність ЦА до вас.

Підсумовуючи, можемо сказати, що успіх корпоративних акаунтів в соціальних мережах грунтується на вмінні організувати з потенційними підписниками продуктивний взаємозв’язок і пропонувати їм унікальний продукт з акцентом на користь, яку він принесе їм в майбутньому. Люди із задоволенням підпишуться на ваш аккаунт і стануть частиною аудиторії, якщо усвідомлять цінність вашого бізнесу для них, і почнуть позитивно сприймати запропонований вами контент.

4,40/5 Корисність Кількість оцінок 5
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр