Блог > SMM — просування в соцмережах > Просування в LinkedIn: рекомендації для бізнесу
Блог SMM — просування в соцмережах
view 39
0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...
30.09.2021
Spread the love

Просування в LinkedIn: рекомендації для бізнесу

Соціальні мережі давно вкоренилися в суспільній свідомості як засіб для спілкування або обміну фото, відео. Частково це й так, але крім спілкування та знайомства з іншими людьми, вони виступають в ролі рекламних платформ. Так, компанії різних масштабів та бюджетів ведуть таргетовану рекламу. Вони розміщують оголошення, випускають пости, відповідні інтересам співтовариств. Це звична для соціальних мереж картина.

Завдяки відкритому наданню даних користувачами, складання образу “цільового покупця”, визначення його інтересів і методів впливу на нього — не найскладніше завдання. У сучасному світі важко уявити будь-яку рекламну кампанію без розкрутки в соцмережах.

Оголошення в соціальних мережах, робота з аудиторією — це налагодження “діалогу” між компанією-продавцем і потенційним покупцем. Люди не часто відгукуються на рекламу на різних сайтах. Проблема не в web-ресурсах, а в звичках користувачів. Людина набагато частіше заходить на власну сторінку, ніж на спеціалізований сайт.

Об’єктивна перевага ведення таргетованої реклами в соціальних мережах — можливість продемонструвати товар чи то послугу широкому колу користувачів. Але в цьому полягає і недолік — не факт, що ті, хто перейде по вашому оголошенню, виявляться зацікавлені або платоспроможні. Іншими словами, не кожного користувача, що клікнув по оголошенню, можна назвати потенційним покупцем.

Але існують і спеціалізовані соцмережі. Вони відрізняються вузькою спрямованістю (по професійним навичкам або інтересам). Користувачі таких соціальних мереж часто не зацікавлені у веденні “дружніх листувань” або в пості фотографій з відпочинку.

Маркетинг в соціальних мережах, чи дійсно ефективний і як його використовувати?

Соцмережі з професійним спрямуванням відрізняються як функціоналом, що сприяє розміщенню певних матеріалів, так і аудиторією. Користувачі зацікавлені або в пошуку ділових партнерів та в обміні досвідом або в пошуках роботи. Деякі соціальні мережі використовуються для пошуку співробітників.

Просування груп в LinkedinПодібних інтернет-ресурсів безліч. Але особливо популярною і авторитетною соціальною мережею вважається Linkedin. Її ключова риса — аудиторія. На відміну від Facebook, Instagram і т.п. Linkedin активно користуються люди в ділових цілях. На даний момент в соцмережі зареєстровано більше 500 млн. користувачів з 24 країн світу. Така транснаціональна аудиторія сприяє як запуску рекламної кампанії, так і налагодженню міжнаціональних торговельних відносин (на рівні компаній).

Важливим аспектом соціальної мережі Linkedin є один з принципів укладання угод. Він називається B2B і має на увазі “бізнес для бізнесу”. Платформа дозволяє швидко комунікувати підприємствам, тим самим значно полегшуючи процес взаємної співпраці. B2B — це своєрідний “ланцюжок” між компаніями. Простими словами — команда розробників сайтів гостро потребує залучення до роботи фахівця з анімації, але можливості найняти його в колектив немає. В такому випадку вони розміщують оголошення в Linkedin для пошуку людини, здатної допомогти при розробці онлайн-ресурсів. В цьому і криється суть соціальної мережі. Вона дозволяє швидко налагодити ділові відносини між компаніями або їх власниками. Саме в цьому і допомагає Linkedin.

Зручна система пошуку та інтуїтивний інтерфейс дозволяють як швидко визначити вигідного партнера, так і розмістити рекламні оголошення. Але цією соціальною мережею користуються в основному люди з діловими інтересами. Навіщо в ній вести рекламну кампанію? Відповідь проста — ринок постійно змінюється, в ньому регулярно беруть початок нові віяння і тенденції. Вкрай рідко компанії володіють так званим “замкнутим циклом виробництва”. Це самодостатні постачальники продукції, здатні своїми силами запускати виробництво.

Найчастіше у фірм просто немає власної сировинної бази. У таких випадках вони змушені шукати постачальників з максимально доступними для них цінами (і якістю). Постійні зміни призводять до зміни цінових показників. Тоді і йде в справу реклама. Пропонуючи зацікавленій стороні то що їй потрібно, компанії легко збути товар і обзавестися постійним клієнтом.

Для Linkedin властиві також і “складні продажі”. Під ними мається на увазі ризикова операція. Зазвичай це означає високу ціну, що й обумовлює “складність”. Для укладення угод такого типу треба обзавестися репутацією надійного партнера. Нерідко для укладення подібних договорів необхідно проводити особисті зустрічі, обговорення і узгодження.

Але для того щоб ділові пропозиції були цікаві, крім товару і ціни, бажано володіти репутацією. Для бізнесу вкрай важливо реноме і впізнаваність бренду. Досягти цього вам допоможе грамотний PR, бренд і SMM-фахівець, а також вірне ведення рекламної кампанії. Просування в Linkedin — один з важливих елементів розвитку компанії. Щоб отримати більше інформації — читайте продовження!

Стратегія просування в Linkedin, що потрібно знати і як почати діяти?

Для грамотного просування сторінок в соцмережах бажано звертатися до фахівців. В іншому випадку витрати на ведення рекламної кампанії можуть виявитися марними. Але слід розписати основні етапи та методи просування бізнесу в Linkedin.

Стратегія просування в LinkedinПершим розглянемо спонсорований контент. Він схожий на рекламу “в стрічці” Facebook. Чудовий варіант для просування профілю в Linkedin. Демонструє оголошення також і на сайтах. Використовується для підігріву аудиторії, що відстежує вашу сторінку. Спонсорований контент доступний також і на мобільних пристроях. Підходить як для залучення нової аудиторії, так і для підігріву інтересу старої.

Наступною розглянемо текстову рекламу. Вона використовується для просування сайтів в Linkedin. Текст один з безвідмовних елементів маркетингу. Відмінними рисами такого підходу є багатофункціональність (все в ваших руках) і невисока вартість. Текстова реклама відображається у верхньому кутку екрану, складається з декількох рядків і логотипу. Дозволяє швидко і недорого запустити рекламу ресурсу, товару або послуги. На окрему увагу заслуговує вартість просування компанії в Linkedin за допомогою текстової реклами.

Варто не забувати і про спонсоровані повідомлення inmail. В якійсь мірі це унікальна практика ведення таргетованої реклами. Має на увазі відправку продаючих повідомлень від авторитетної особи. Один з найбільш ефективних методів просування продукту в Linkedin. Бажано в них додати такі елементи як перелінковка або CTA. Не можна забувати і про важливість репутації особи, від якої надходять повідомлення. Довіру до неї можна визначити за наступними критеріями:

 • наявність фото в профілі;

 • у нього повинен бути контакт першого рівня;

 • відправник повинен бути експертом в сфері питання. Йому повинна довіряти аудиторія.

Спонсоровані повідомлення inmail орієнтовані на конкретних людей і являють собою класичну лідогенерацію. У Linkedin важливо не допустити її перетворення в спам. Інакше на повідомлення просто не будуть звертати увагу.

Просування груп в Linkedin, робота з аудиторією і реноме — з чого почати?

Ведення реклами в соціальних мережах вимагає постійного контакту з аудиторією, роботи з потенційними клієнтами та створення “теплого трафіку”. Для цього використовуються класичні методи лідогенераціі, за одним винятком. У Linkedin важливо бути не просто на слуху, а й, як мінімум, здаватися переконливим. Для цього необхідно сформувати образ експерта в певному сегменті. Постійно проявляти активність в профільних спільнотах і т.п. Пам’ятайте, неможливо бути експертом у всьому, для цього потрібен час і знання, одна людина може бути фахівцем в одній конкретній галузі або суміжних професіях.

Для ефективного запуску лідів в Linkedin бажано налагодити довірчі відносини, створити контент, що здатний зацікавити (наприклад статті, історії і т.д.). Лише після вищенаведеного можна приступати до пропозицій про угоди.

Існує другий метод (не скасовує лідогенераціі). Він базується на створенні експертної історії. Вимагає постійного наповнення спільноти (профільної групи) контентом всіх можливих видів. Так ви зможете обзавестися репутацією професіонала і експерта в конкретному сегменті. На момент запуску (і перші роки) в Linkedin нерідко можна було зустріти профілі з описом по типу “майстер на всі руки”. На даний момент цього в соцмережі просто немає.

Для створення образу експерта необхідно зробити наступне:

 • Зайняти вузьку нішу, створити унікальний і цінний для цільової аудиторії контент.

 • Регулярно працювати над підтвердженням експертності. Наприклад, писати статті чи створювати кейси.

 • Знімати багато відеоматеріалів, присвячених темі. Бажано зняти процес роботи, створення продукції та інші докази реальної діяльності.

Якщо вищевказані процеси займають багато вашого часу або вам складно їх реалізувати. Слід звернутися до SMM-фахівців. Вони володіють як досвідом, так і знаннями платформ, і здатні швидко й ефективно налагодити просування вашого ресурсу в соціальних мережах. Але скільки коштує праця SMM-фахівця?

Яка ціна просування в соцмережах?

Оплата праці SMM-фахівця залежить від безлічі факторів. Так важлива локація і масштаб проведення рекламної кампанії. Кількість проведеної аналітичної роботи залежить як від регіону, так і від охоплення аудиторії. Кількість контенту — ще один з елементів, який безпосередньо впливає на вартість послуг з просування сайту в Linkedin, Facebook, Instagram і т.п.

Якщо ви зацікавлені в розкрутці у соціальних мережах. Звертайтеся до нас! Крім SMM просування наша компанія пропонує послуги в сферах:

 • розробки сайту, в тому числі з адаптивною мобільною версією;

 • SEO просування;

 • налаштування контекстної реклами.

Працюємо відповідально, завершуємо проекти своєчасно, орієнтуємося на гарний результат!

0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр