Адаптація і доробка сайтів

Доопрацювання сайту

Ваш сайт погано продає? Повільно завантажуються сторінки? Хочете змінити дизайн або додати новий функціонал?
В такому випадку вам потрібне доопрацювання сайту.

Замовити проект

Що таке доопрацювання сайту і навіщо це потрібно?

Доопрацювання сайту - це спектр дій, націлених на вдосконалення функціональності і поліпшення юзабіліті вашого сайту. В рамках доопрацювання робимо акценти на технічну і внутрішню оптимізацію, графічний дизайн, зовнішній вигляд, навігацію, взаємодію користувачів з сайтом.

rectangle image
Ребрендинг
rectangle image
Різко збільшився відсоток відмов на сайті
rectangle image
Сайт потрапив під фільтр
rectangle image
Впали позиції сайту у видачі
rectangle image
Гугл розробив нові алгоритми
rectangle image
Розширився список товарів або послуг

Які роботи включає в себе доопрацювання сайту?

Доопрацювання сайту
rectangle image rectangle image rectangle image rectangle image rectangle image
rectangle image
Поліпшення бізнес-логіки

Підвищення юзабіліті, щоб користувачам було простіше і зручніше користуватися сайтом.

rectangle image
Верстка

Зміна поточного стилю оформлення, заміна картинок на більш якісні, доопрацювання функціоналу.

rectangle image
Редизайн

Зміна поточного стилю оформлення, заміна картинок на більш якісні, доробка функціоналу.

rectangle image
Рефакторинг

Технічна оптимізація програмного коду, усунення в ньому помилок, підвищення продуктивності сайту.

rectangle image
Створення нового функціоналу

Додавання онлайн-калькулятора, зручної форми замовлення, галереї, налаштування соцмереж.

Давайте створювати
неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Доопрацювання та мобільна адаптація сайту під ключ

Успішні підприємці знають, що підтримка онлайн-ресурсу в оптимальному стані є запорукою успіху бізнесу в інтернеті і залучення нових клієнтів. Недостатньо просто розробити сайт і покладатися на те, що він буде спокійно собі працювати і приносити прибуток з мінімумом приділяється йому уваги.

У всесвітній мережі навіть у дрібного підприємства є всі шанси обійти представників середнього і великого бізнесу за рахунок добре пропрацював онлайн-ресурсу. Погодьтеся, гарний, оптимізований, відмінно працює web-сайт заслужить у відвідувачів більше довіри, ніж морально застаріла, передає "привіт з 2000-них" online-майданчик на старому, обмеженому движку з довгої завантаженням сторінок, незрозумілим інтерфейсом, поламаною версткою і складним меню . Нехай навіть вона буде представляти великий промисловий холдинг. В інтернеті зустрічають по одягу, а нею якраз і є ваш веб-ресурс.

Якщо він і створений авторитетними розробниками, доробка сайту необхідна в процесі його існування. Це може бути освіження дизайну, правка верстки, пошукова оптимізація, впровадження нових елементів, оновлення контенту і т.д.

Окремим аспектом виділяється адаптація сайту під мобільні пристрої. У разі відсутності адаптивної верстки ви можете втратити до 45% клієнтів. Причина полягає в алгоритмі mobile-first index. Він з'явився кілька років тому, і завдяки йому перевага у видачі Google віддається ресурсам з наявністю адаптиву. В даний час важливо, щоб дизайн веб-платформи підлаштовувався під будь-який гаджет, адже кожен другий-третій користувач зараз серфить інтернет за допомогою смартфона або планшета. Не оптимізувавши верстку під сучасні реалії ви ризикуєте втратити істотну частину аудиторії. Таким чином, рішення адаптувати сайт під мобільні пристрої — одне з ключових на етапі розробки. Якщо воно спочатку було упущено, значить потрібно допрацьовувати web-ресурс в процесі просування.

Що включає доопрацювання веб сайтів і навіщо вона потрібна?

Деякі власники онлайн платформ, перш ніж замовити доопрацювання сайту, задаються питанням: навіщо мені це? Здавалося б, все працює, контент додається, менеджери відповідають на відгуки та запитання людей, форми спрацьовують — ідеальне середовище для існування онлайн-ресурсу. Однак багато хто плутає підтримку з поліпшенням. У першому випадку веб-сайт працює, але не розвивається. Проте, з часом він застаріває, так як з'являються нові технології програмування, створюються передові дизайнерські рішення, оновлюються алгоритми пошукових систем. І ваш ресурс повинен встигати підлаштовуватися під всі ці зміни. Просування — процес безперервний, що вимагає розвитку, апгрейда, поліпшення. Помилково вважати, що хороша онлайн-платформа сама вибереться в ТОП видачі ПС і зостанеться там назавжди.

Як показує практика, причини доопрацювання сайту можна розділити на 2 категорії:

  1. Технічна — все, що стосується роботи і функціональності online платформи. Сюди входить інтеграція нових плагінів та віджетів, апгрейд функціоналу і конверсійних елементів, сучасний дизайн сайту і т.д.
  2. Маркетингова — оновлення контенту на web-ресурсі. Включає ребрендинг, зміну інформації про товари і послуги, додавання нових продуктів, а також зачіпок і помітних спецпропозицій для відвідувачів, які працюють на поліпшення поведінкових факторів.

Залежно від причини і типу доопрацювання, реалізувати правки сайту може верстальник, програміст, сеошник, юзабіліті-розробник, дизайнер.

За якими напрямками можна доопрацювати сайт?

Структурно модернізацію веб-ресурса можна розділити на шість складових:

  1. Технічна база. До цього пункту належать роботи, спрямовані на програмні правки сайту. Припустимо, отримання https-протоколу і SSL-сертифіката, зниження серверного навантаження, переїзд на VPS, фікс помилок в коді, прискорення завантаження сторінок, налагодження роботи скриптів, краш-тести та ін.
  2. Інтерфейс. Комфортний, привабливий веб-сайт завжди буде викликати довіру у людей. Тому, на даному етапі вносяться правки в UX-дизайн, аналізується поточний стан юзабіліті, робиться редизайн, якщо того вимагають обставини.
  3. SEO. Пошукове просування веб-ресурсу обійдеться вам значно легше і дешевше, якщо провести внутрішню оптимізацію і зробити його привабливим для пошукача. До СЕО відноситься настройка технічних файлів, мікроформатів, заголовків, аналітики, фільтрів і карток товарів для інет-магазинів, мета-тегів та інші роботи, спрямовані на спрощення розкрутки в ПС.
  4. Автоматизація. Деякі операції з обслуговування та підтримки веб-ресурсів можна автоматизувати, полегшивши тим самим роботу фахівців з ними. Сюди входять online-калькулятори, інтеграція систем контролю, переоцінки товарів і внутрішньої звітності, настроювання резервного копіювання web-сайту на сервері і т.д.
  5. Електронний облік. Важливо завжди бути в курсі подій, своєчасно дізнаватися про зміни і моніторити поточний стан справ. В такому випадку корисною буде інтеграція систем онлайн-запису і складського обліку, моніторингу дій клієнтів і контролю виконання завдань.
  6. Маркетинг. Націлений на підвищення лояльності до бренду, залучення нових клієнтів та утримання поточних. Чим більше відвідувачів стануть вашими постійними покупцями — тим краще, чи не так? Тому маркетингові правки можуть включати надання знижок клієнтам в автоматичному режимі, генерацію купонів та ін.

Що стосується в цілому доопрацювання сайту, ціна його формується завжди індивідуально, оскільки у кожного ресурсу спостерігаються свої проблеми, що заважають ефективному просуванню. Для оцінки масштабу роботи потрібно, як мінімум, перевірити код і базу даних.

Окремо слід приділити увагу адаптації сайту під мобільні девайси. Зробити це можна за допомогою розробки аналогічного ресурсу на піддомені, CSS медіа запитів, Javascript, динамічної загрузки відповідної версії розмітки. Ціна формується виходячи з того, яким способом досягається мобільна адаптація сайту.

Щоб з'ясувати що потрібно виправити на web-сайті, телефонуйте нам, заповнюйте бриф і отримайте максимум прибутку від бізнесу в інтернеті!

Обсудить проект

Все крутые проекты начинаются с заполнения этой формы

Заполнить бриф
ukукр