Навіщо потрібно SEO просування сайту?

SEO — це оптимізація сайту відповідно до вимог пошуковика з метою отримання трафіку з пошукової видачі та виведення його на перші позиції по релевантним ключовим запитам. SEO просування сайту вирішує ключове завдання — залучення зацікавлених користувачів, що бажають купити реалізований товар або замовити послугу.

Забезпечує відповідність сайту вимогам пошукових систем

01

Оптимізує контент ресурсу і його технічні характеристики

02

Забезпечує відповідність сайту потребам цільової аудиторії

03

Підвищує відвідуваність сайту завдяки зростанню позицій

04

Сприяє нарощуванню впізнаваності компанії в інтернеті

05

Збільшує кількість переходів з пошукових систем

06

Етапи SEO просування сайту

SEO просування сайту АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Збір та аналіз даних

Проводимо збір інформації по проекту на основі статистичних даних онлайн-сервісів.

02
Аудит сайту

Шукаємо помилки, складаємо рекомендації щодо їх усунення та формуємо стратегію просування.

03
Внутрішня оптимізація

Виконуємо роботи, спрямовані на оптимізацію сайту відповідно до сучасних вимог пошукових систем.

04
Контент

Генеруємо та публікуємо високоякісний, експертний, потужний контент, що несе користь для ЦА.

05
Внутрішня оптимізація

Нарощуємо посилальну масу безпечними методами: outreach, лінкбілдінг, крауд, соцмережі.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

SEO просування сайтів — позиції в ТОПі пошукової видачі гарантовані

Сучасний інтернет — це тисячі web-ресурсів, як привабливих, функціональних і ефективних, так і морально застарілих, загальмованих, нецікавих людям. Кожен день пошуковий бот додає в індекс нові, корисні і прибирає старі, шкідливі віртуальні платформи, які не відповідають сучасним вимогам інтернету. Виходить своєрідний колообіг web-сайтів в інтернеті.

Для будь-якого ресурсу, будь то особистий блог або eCommerce проект, бажаними є позиції на першій сторінці видачі пошуковика, в ТОП-10. Саме там концентрується близько 90% користувачів. На другу і третю сторінки люди заходять вкрай рідко, не кажучи вже про 4-у і наступні. Розташовані там ресурси мають практично нульову відвідуваність, оскільки рідко релевантні ключовим пошуковим фразам, та й відвідувачі часто знаходять відповіді на свої питання значно раніше.

Досягти бажаного ТОПу допоможе SEO розкрутка, яку раціонально доповнити іншими маркетинговими інструментами, наприклад, таргетом, контекстною рекламою і СММ просуванням. Адже найбільший ефект досягається при комплексній дії.

Однак повернемося до СЕО. Ця послуга передбачає пул робіт, спрямованих на пошукове просування сайту в безкоштовній, органічній видачі Google, Yandex та інших ПС.

Яку мету переслідує просування сайту в пошуку?

SEO для сайту вирішує ключове завдання розвитку бізнесу — залучення цільового трафіку, а з ним і зацікавлених користувачів, що бажають купити реалізований товар. СЕО просування здійснюється за рахунок збільшення позицій web-ресурсу у видачі. Чим більше число ключових фраз, які опинилися в ТОПі пошукача, тим потужніше буде цільовий трафік, а значить, число замовлень зросте. Обумовлено це тим, що ресурс, який просувається в мережі, буде показуватися в ПС за найбільшою кількістю запитів, що вводяться користувачами в рядку пошуку.

Відразу варто відзначити, що SEO просування — це інвестиція в майбутнє. Даний процес — довгограючий, і перші результати роботи по ньому можна спостерігати не раніше, ніж через 3 місяці. В середньому виведення web-ресурсу в ТОП займає від 6 до 9 місяців, якщо робити все правильно. Адже у SEO послуги є деякі нюанси, нехтування якими може сильно нашкодити веб-платформі. Щоб уникнути санкцій з боку пошукової системи, потрібно грамотно здійснювати просування сайту, і враховувати рекомендації ПС. У разі блокування позбутися наслідків і повернути вихідні позиції вкрай складно.

SEO просування сайту — ключові аспекти

Як і будь-який пролонгований процес, пошукову розкрутку сайту можна розділити на кілька етапів. Розглянемо їх докладніше:

  1. SEO аудит сайту. Технічний і юзабіліті. У першому випадку мається на увазі оптимізація сайту. Аналіз технічної частини дозволяє комплексно оцінити якість ресурсу, виявити програмні похибки, помилки, збої в роботі, які знижують ранжування сторінок і швидкість їх індексації. Юзабіліті аудит проводиться з метою оцінки зручності для відвідувачів. Категорії меню, кнопки, форми, контактні номери і емейли, картки товарів, навігація і т.д. — все це повинно бути комфортним і зрозумілим для будь-якої людини. Недоліки usability погіршують поведінкові чинники, підвищують показник відмов, знижують коефіцієнт конверсії, зменшують зацікавленість користувачів, що погано впливає на ранжування сторінок. Грунтуючись на отриману інформацію готується ТЗ на редагування і передається до відділу розробки для усунення виявлених недоліків.
  2. Аналіз ніші бізнесу і конкурентів. На даному етапі формується УТП вашої компанії, складається контент-план, вибираються кращі UI і UX рішення, розробляється стратегія просування на підставі отриманої після аналізу інформації.
  3. Формування семантичного ядра. Для моніторингу позицій і залучення цільового трафіку потрібно розуміти, по яких запитах користувачі шукають ваш продукт. Чим більше відповідних ключових слів включено в семантику, тим краще видимість web-ресурсу в пошуковій системі. Досягається це через ранжування сторінок у видачі ПС по великому пулу пошукових фраз. Генерація СЯ може займати від одного дня до декількох тижнів, в залежності від кількості розділів і посадочних сторінок. Після збору ключові фрази групуються за релевантністю і розподіляються на відповідні сторінки. Таким чином, забезпечується ефективна розкрутка сайту за ключовими словами.
  4. Внутрішня оптимізація сайту. Сюди входить розширення структури, настроювання індексації, технічні правки, прискорення завантаження, генерація текстового контенту, наповнення сторінок, організація перелінковки, апгрейд призначеного для користувача інтерфейсу і т.д.
  5. Зовнішня оптимізація сайту. На даному етапі здійснюється нарощування беклінків. Посилання розміщуються на релевантних форумах, отзовиках, в соціальних мережах, каталогах та інших web-платформах, що підходять за критеріями.
  6. Тестування, моніторинг, аналітика. Після проведення первинного спектра робіт з доопрацювання та оптимізації, зупинятися не можна. Потрібно проаналізувати результати і, при необхідності, поліпшити SEO пошукове просування, внести в стратегію коригування і направити всі зусилля на посилення слабких ланок.

Внутрішня оптимізація сайту: ціна і суть послуги

На даному етапі розкрутки всі маніпуляції здійснюються в рамках веб-ресурсу, що просувається. Внутрянка потрібна для поліпшення взаємодії користувачів і пошукової системи з web-платформою. Зазвичай ці роботи входять в комплекс послуг СЕО просування, але якщо вас зацікавила тільки внутрішня оптимізація сайту, вартість її розраховується індивідуально під кожен проект на основі SEO аналізу сайту.

Умовно внутрянку можна розділити на 2 частини: видиму і невидиму для людини. Перша відноситься до налаштування візуального сприйняття ресурсу, зокрема, usability, структури, заголовку та опису сторінок, перелінковки, контенту. Невидима сторона внутрішньої оптимізації включає впровадження мікророзмітки, підключення аналітики, поліпшення швидкості завантаження, мобільну адаптацію, коригування технічних файлів, відповідність семантики, усунення дублів, закриття “сміттєвих” сторінок від індексації та ін.

Зовнішня СЕО оптимізація і розкрутка сайту в Харкові

Відбувається на сторонніх ресурсах, а не в рамках проекту. Мета зовнішньої оптимізації полягає в збільшенні довіри до веб-сайту з боку бота пошукової системи і впізнаваності серед користувачів. Для цього використовуються вихідні посилання на різних тематичних веб-платформах. Важливо, щоб вибрані ресурси відповідали вимогам по трасту і спаму, були відвідуваними, релевантними і не потрапляли раніше під фільтри пошукових систем. Як правило, посилання видобуваються на біржах або за допомогою крауд-маркетингу на форумах, блогах, ЗМІ, каталогах, отзовиках.

SEO оптимізація Google і просування сайту — коли ціна відповідає якості

Погодьтеся, так можна стверджувати, коли результат проведених робіт виключно позитивний і витриманий в рамках бюджету. У випадку з SEO оптимізацією таким вважається багаторазовий приріст трафіку і високі позиції релевантних ключових фраз, за якими користувачі знаходять ваш сайт. Чим більше їх вгорі пошуку, тим частіше люди відвідують просувний web-ресурс.

Яка може бути на розкрутку сайту ціна? — запитаєте ви. Справа в тому, що вартість СЕО просування в Харкові і по Україні формується індивідуально для кожного проекту. Роль грає поточний стан web-ресурсу, конкурентність, побажання клієнта щодо поліпшень, посилальна маса і т.д. Як мінімум, потрібно провести аудит, проаналізувати нішу, виділити ключові слова для просування.

Якщо вас зацікавила розкрутка в пошуковій мережі наявного ресурсу або ж ви хочете розробити такий з нуля, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо створення сайтів на замовлення по раціональній вартості і подальше їх SEO просування з гарантією результату.

Чекаємо на ваші заявки!