Наші послуги

Наша мета - створення сайту, за допомогою якого ви зможете розвивати свій бізнес, використовуючи сучасні технології
і досвід професіоналів в сфері web-розробки

Лендінг

Створюємо лендінг-сторінки з максимальною конверсією, які запам’ятовуються своїм креативним дизайном

Веб-сторінка, що містить інформацію про послугу або товар, завдання якої - продавати, продавати і ще раз продавати.

від 300$

Докладніше

Інтернет - магазин

Беремо на себе весь спектр робіт по створенню, розробці і просуванню в рамках розвитку інтернет-магазину.

від 1000$

Докладніше

Особистий блог

Наша досвідчена команда розробить для вас по-справжньому особливий проект.

Самореклама або PR вашої компанії.

від 750$

Докладніше

Сайт - візитка

Найчастіше невеликий сайт без технічних обмежень, що презентує послуги або товар.

Головна мета створення сайту-візитки - первинне ознайомлення з клієнтами з компанією.

від 600$

Докладніше

SEO

Незалежно від специфіки бізнесу, виводимо компанію в ТОП, пропонуючи індивідуальну стратегію розвитку, з урахуванням особливостей сайту та конкуренції.

від 200$

Докладніше

SMM

Створення і просування акаунтів або спільнот в соціальних мережах (Instagram, Facebook) з метою залучення уваги користувачів, посилення лояльності до компанії або товару, популярності бренду і стабільності в продажах.

від 200$

Докладніше

Контекстна реклама

Контекстна реклама - це різні оголошення, які показуються користувачам відповідно до їх пошукових запитів, інтересів або поведінки в інтернеті.

від 200$

Докладніше

Таргетинг

Залучення кліентів з соцмереж за допомогою оголошень, спрямованих на цільову аудіторію.

від 150$

Докладніше

Нестандартні замовлення

Реалізація будь-яких нестандартних рішень в області дизайну і функціоналу ресурсу.

від 10$

Докладніше

Доопрацювання сайтів

Глобальна переробка, модернізація функціоналу сайту або усунення помилок ресурсу.

від 10$

Докладніше

Дизайн

Якісний дизайн підкреслює унікальність сайту і виділяє його з сірої маси, робить його пізнаваним як в очах споживачів, так і в очах партнерів.

від 10$

Докладніше

Давайте працювати разом

Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

Створення та розробка сайтів: послуги digital агентства під ключ

Можливості, які відкриває перед нами інтернет, практично не обмежені. Ми використовуємо його для розваги, освіти, цікавого проведення часу, саморозвитку, покупки і продажу різної продукції, розвитку бізнесу та вирішення інших завдань.

В даному випадку нас більше цікавить комерційний сегмент. Саме в рамках e-Commerce зафіксовано найбільш високу кількість замовлень розробки веб сайтів і просування їх в мережі. Online ресурси є відмінним інструментом розкрутки бізнесу, що допомагає успішно вести комерційну діяльність в інтернеті. З огляду на сформовану обстановку, не дивно, що розробка сайтів набирає популярність з кожним днем.

За допомогою яскравого, привабливого, інформативного і динамічного ресурсу можна просунути свій бренд, свою творчість, різні товари та послуги, які ви бажаєте продавати людям і отримувати за рахунок цього хороший дохід.

Послуги digital агентства можуть знадобитися зараз будь-якому підприємцю, який бажає заробляти онлайн. За допомогою яскравого, привабливого, інформативного і динамічного ресурсу можна просунути свій бренд, свою творчість, різні товари та послуги, які ви бажаєте продавати людям і отримувати за рахунок цього хороший дохід. Адже що люди роблять зараз, коли бажають знайти якийсь продукт або послугу? Правильно, вони користуються інтернетом, вводять в рядок пошуковий запит і починають шукати необхідну їм інформацію. Знайшовши потрібне, користувачі переходять на web ресурс компанії і вивчають пропозицію більш детально. Як бачите, перше враження про вас формується саме за рахунок онлайн-платформи. Якщо вона комфортна, збалансована і добре структурована, у відвідувача не виникне проблем з покупкою, і залишиться позитивний досвід взаємодії з вашою компанією.

Веб розробка і послуги маркетингового агентства

Однією з привабливих особливостей інтернету є рівність можливостей. Щоб пробитися в ТОП і стати популярним, не обов'язково бути великим, знаним концерном. Навіть у підприємств з невеликою матеріальною базою, дрібних роздрібних магазинів і новостворених компаній є всі шанси заявити про себе в мережі. Досить замовити створення сайту з урахуванням вимог пошукових систем, і тим самим заздалегідь передбачити їх лояльність до вашого онлайн-ресурсу.

Якщо ви ще маєте сумніви, чи потрібно вам створити свій сайт, наведемо ряд аргументів, чому слід це зробити:

 • Доступна вартість утримання. Торгівля в інтернеті не вимагає витрат на пошук, ремонт та оренду приміщення, комунальні послуги, охорону, персонал і т.д. Від вас вимагається лише разове вкладення в виготовлення сайту під ключ і щомісячні витрати на рекламу і просування, однак вони значно менше в порівнянні з оффлайн бізнесом.
 • Велика аудиторія. Якщо у вас, наприклад, магазин на ринку, то його відвідувачами стануть тільки люди, які приїхали туди. В інтернеті ж охоплення аудиторії незрівнянно ширше. Головне — правильно налаштувати комунікацію з користувачами.
 • Мінімальний стартовий бюджет. Почати діяльність в інтернеті може кожен, адже для цього не потрібні серйозні капіталовкладення, без яких складно розвинути оффлайн-бізнес.
 • Маркетинговий потенціал. У digital середовищі існує безліч інструментів реклами і розкрутки, що сприяють залученню клієнтів і підвищенню продажів.
 • Перспективи розширення. Створення сайту дозволить навіть невеликому регіональному магазинчику вийти на новий рівень і почати роботу по всій країні.
 • Режим роботи. Онлайн-платформи доступні цілодобово. Людина може купити товар хоч серед ночі, а вранці ви обробите його заявку і отримаєте прибуток.
 • Комфортність для клієнтів. Інформація, що цікавить їх, наприклад, характеристики, опис та відгуки про товар або рецензії на книгу, фільм, рецепти кулінарних страв та інші дані доступні на одному веб-сайті. Потрібно тільки виділити і пропрацювати потреби клієнтів, і після — задовольнити їх.

Що являє собою створення сайту з нуля?

Наша компанія пропонує повний цикл робіт, націлених на досягнення максимального результату. При цьому у нас формуються цілком доступні ціни, засновані на обсязі робіт і врахуванні всіх побажаннь клієнтів. Ви можете замовити сайт в ексклюзивному дизайні, повністю готовий до роботи і розкрутки.

Що ми пропонуємо клієнтам:

 • Web-розробку. Нам під силу виготовлення онлайн-ресурсів будь-якої складності, від простого односторінкового лендінгу до складного інет-магазину з безліччю підкатегорій і фільтрів товарів. Розробка сайтів в Україні базується на комплексному підході, починаючи з формування дизайну, прототипування інтерфейсу і юзабіліті, і аж до впровадження різних функціональних елементів.
 • Просування. Розвиток веб-платформи після її створення — ключовий аспект успішного проекту. В рамках розкрутки ми задіємо всі доступні інструменти інтернет-маркетингу: SEO, PPC, SMM, емейл розсилки, крауд, таргетинг і т.д.
 • Додаткові послуги. Даний напрямок включає все, що потрібно клієнтові, але не підходить під попередні категорії. Сюди входить доопрацювання та підтримка сайту, web-інтеграція, апгрейд функціоналу, формування воронки продажів і будь-які нестандартні замовлення.

Чому ми?

 1. Орієнтація на результат. Стабільне залучення нових клієнтів на ваш сайт за рахунок передових маркетингових рішень.
 2. Тверда опора в сфері e-Commerce. Ми підтримуємо замовників, надаючи послуги адміністрування, технічного та рекламного саппорта.
 3. Кваліфіковані фахівці. Команда, якій можна довірити свій проект і бути спокійним щодо якості та результату.
 4. Великий спектр використовуваних digital-інструментів. З їх допомогою ми забезпечуємо ефективність бізнесу, яка виражається в збільшенні заявок, дзвінків і покупок.
 5. Розумне ціноутворення. Ми аналізуємо нішу і конкурентів, вибираємо оптимальну стратегію, формуємо вартість робіт з урахуванням зрозумілих чинників, а не абстрактних понять.

Сайти під замовлення в Light Spider — перетворюємо ідеї в ваш реальний прибуток!

ukукр