Img Offer

Розробка сайтів
Створення функціональних, яскравих і привабливих сайтів з унікальним дизайном, які допоможуть розвивати бізнес, залучаючи нових клієнтів і збільшувати прибуток за рахунок зростання продажів.

Img Offer

Веб просування
Надаємо комплекс маркетингових послуг для розвитку бізнесу: контекстна і таргетована реклама, SEO-просування сайту в пошукових системах і SMM-просування акаунта в соціальних мережах.

Img Offer

Iнші послуги
Комплексний аналіз проекту і визначення чинників, що негативно впливають на нього, формування ефективної стратегії і допомога в правильному підборі інструментарію для успішного розвитку в інтернеті.

Sub Item Img
Лендінг

Cтворюємо односторінкові сайти з максимальною конверсією, які вражають користувачів креативним дизайном.

Лендінг-сторінки містять інформацію про послугу або товар. Їх завдання — продавати, продавати і ще раз продавати.

Sub Item Img
Інтернет магазин

Презентація та продаж ваших товарів онлайн. Ваш новий рівень розвитку бізнесу — це якісний інтернет магазин.

Беремо на себе весь спектр робіт по створенню, розробці та просуванню інтернет магазину в пошукових мережах.

Sub Item Img
Особистий блог

Цікавить самореклама або вашій компанії потрібен PR? Сайт-блог стане вірним рішенням.

Наша досвідчена команда розробить для вас по-справжньому особливий проект з урахуванням усіх побажань.

Sub Item Img
Сайт - візитка

Невеликий сайт, що презентує, компанію, послуги або товар. Ми не маємо технічних обмежень щодо розробки веб-візиток.

Головна мета створення сайту-візитки — первинне ознайомлення потенціальних клієнтів з Вашою компанією та продукцією.

SEO

Незалежно від специфіки бізнесу, виводимо сайт компанії в ТОП по цільовим, релевантним запитам, пропонуючи індивідуальну стратегію просування в пошукових мережах, з урахуванням типу, особливостей і структури сайту, а також конкуренції в заданій сфері ринку.

SMM

Створення і просування корпоративних акаунтів або спільнот в соціальних мережах Instagram, Facebook з метою залучення уваги користувачів, посилення їх лояльності до компанії або товару, збільшення популярності бренду та обсягу продажів через соціальні мережі.

Контекстна реклама

Релевантні контенту сторінки оголошення, які показуються користувачам в пошукових мережах відповідно до їх запитів, інтересів або поведінки в інтернеті. Використання контекстної реклами допомагає залучити на сайт зацікавлених у товарі чи послузі відвідувачів.

Таргетинг

Залучення клієнтів з соціальних мереж за допомогою рекламних оголошень, спрямованих на цільову аудиторію Вашого бізнесу. Використання таргетингу дозволяє раціонально використовувати маркетинговий бюджет та отримувати максимум вигоди з реклами в соцмережах.

Нестандартні замовлення

Реалізація будь-яких нестандартних рішень в області дизайну і функціоналу веб-ресурсу, що виходять за межі стандартних послуг. Наша команда готова допомогти Вам у створенні будь-якого ресурсу з нуля та в комплексній підтримці вже працюючого сайту.

Доопрацювання сайтів

Глобальна переробка, мобільна адаптація, покращення юзабіліті, модернізація функціоналу, усунення технічних помилок. Комплексний супровід сайту на будь-якій стадії його розвитку. Вашим проектом займеться штат фахівців з веб-розробки, маркетингу та дизайну.

Дизайн

Якісний дизайн підкреслює унікальність сайту і виділяє його з загальної маси, робить впізнаваним як в очах споживачів, так і в очах партнерів. Редизайн, в свою чергу, освіжить веб-ресурс відповідно до сучасних трендів, і він, після поновлення, заграє новими фарбами.

POS-матеріали

Миттєве привернення уваги покупців до бренду за допомогою зовнішньої та внутрішньої реклами, що впадає у вічі, та ефективного просування товарів. POS-матеріали впливають на споживачів і стимулюють ріст продажів. Основне їх завдання — привертати увагу ЦА.

Давайте працювати разом

Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

  Створення та розробка сайтів: послуги digital агентства під ключ

  Можливості, які відкриває перед нами інтернет, практично не обмежені. Ми використовуємо його для розваги, освіти, цікавого проведення часу, саморозвитку, покупки і продажу різної продукції, розвитку бізнесу та вирішення інших завдань.

  В даному випадку нас більше цікавить комерційний сегмент. Саме в рамках e-Commerce зафіксовано найбільш високу кількість замовлень розробки веб сайтів і просування їх в мережі. Online ресурси є відмінним інструментом розкрутки бізнесу, що допомагає успішно вести комерційну діяльність в інтернеті. З огляду на сформовану обстановку, не дивно, що розробка сайтів набирає популярність з кожним днем.

  За допомогою яскравого, привабливого, інформативного і динамічного ресурсу можна просунути свій бренд, свою творчість, різні товари та послуги, які ви бажаєте продавати людям і отримувати за рахунок цього хороший дохід.

  Послуги digital агентства можуть знадобитися зараз будь-якому підприємцю, який бажає заробляти онлайн. За допомогою яскравого, привабливого, інформативного і динамічного ресурсу можна просунути свій бренд, свою творчість, різні товари та послуги, які ви бажаєте продавати людям і отримувати за рахунок цього хороший дохід. Адже що люди роблять зараз, коли бажають знайти якийсь продукт або послугу? Правильно, вони користуються інтернетом, вводять в рядок пошуковий запит і починають шукати необхідну їм інформацію. Знайшовши потрібне, користувачі переходять на web ресурс компанії і вивчають пропозицію більш детально. Як бачите, перше враження про вас формується саме за рахунок онлайн-платформи. Якщо вона комфортна, збалансована і добре структурована, у відвідувача не виникне проблем з покупкою, і залишиться позитивний досвід взаємодії з вашою компанією.

  Веб розробка і послуги маркетингового агентства

  Однією з привабливих особливостей інтернету є рівність можливостей. Щоб пробитися в ТОП і стати популярним, не обов’язково бути великим, знаним концерном. Навіть у підприємств з невеликою матеріальною базою, дрібних роздрібних магазинів і новостворених компаній є всі шанси заявити про себе в мережі. Досить замовити створення сайту з урахуванням вимог пошукових систем, і тим самим заздалегідь передбачити їх лояльність до вашого онлайн-ресурсу.

  Якщо ви ще маєте сумніви, чи потрібно вам створити свій сайт, наведемо ряд аргументів, чому слід це зробити:

  • Доступна вартість утримання. Торгівля в інтернеті не вимагає витрат на пошук, ремонт та оренду приміщення, комунальні послуги, охорону, персонал і т.д. Від вас вимагається лише разове вкладення в виготовлення сайту під ключ і щомісячні витрати на рекламу і просування, однак вони значно менше в порівнянні з оффлайн бізнесом.
  • Велика аудиторія. Якщо у вас, наприклад, магазин на ринку, то його відвідувачами стануть тільки люди, які приїхали туди. В інтернеті ж охоплення аудиторії незрівнянно ширше. Головне — правильно налаштувати комунікацію з користувачами.
  • Мінімальний стартовий бюджет. Почати діяльність в інтернеті може кожен, адже для цього не потрібні серйозні капіталовкладення, без яких складно розвинути оффлайн-бізнес.
  • Маркетинговий потенціал. У digital середовищі існує безліч інструментів реклами і розкрутки, що сприяють залученню клієнтів і підвищенню продажів.
  • Перспективи розширення. Створення сайту дозволить навіть невеликому регіональному магазинчику вийти на новий рівень і почати роботу по всій країні.
  • Режим роботи. Онлайн-платформи доступні цілодобово. Людина може купити товар хоч серед ночі, а вранці ви обробите його заявку і отримаєте прибуток.
  • Комфортність для клієнтів. Інформація, що цікавить їх, наприклад, характеристики, опис та відгуки про товар або рецензії на книгу, фільм, рецепти кулінарних страв та інші дані доступні на одному веб-сайті. Потрібно тільки виділити і пропрацювати потреби клієнтів, і після — задовольнити їх.

  Що являє собою створення сайту з нуля?

  Наша компанія пропонує повний цикл робіт, націлених на досягнення максимального результату. При цьому у нас формуються цілком доступні ціни, засновані на обсязі робіт і врахуванні всіх побажаннь клієнтів. Ви можете замовити сайт в ексклюзивному дизайні, повністю готовий до роботи і розкрутки.

  Що ми пропонуємо клієнтам:

  • Web-розробку. Нам під силу виготовлення онлайн-ресурсів будь-якої складності, від простого односторінкового лендінгу до складного інет-магазину з безліччю підкатегорій і фільтрів товарів. Розробка сайтів в Україні базується на комплексному підході, починаючи з формування дизайну, прототипування інтерфейсу і юзабіліті, і аж до впровадження різних функціональних елементів.
  • Просування. Розвиток веб-платформи після її створення — ключовий аспект успішного проекту. В рамках розкрутки ми задіємо всі доступні інструменти інтернет-маркетингу: SEO, PPC, SMM, емейл розсилки, крауд, таргетинг і т.д.
  • Додаткові послуги. Даний напрямок включає все, що потрібно клієнтові, але не підходить під попередні категорії. Сюди входить доопрацювання та підтримка сайту, web-інтеграція, апгрейд функціоналу, формування воронки продажів і будь-які нестандартні замовлення.

  Чому ми?

  1. Орієнтація на результат. Стабільне залучення нових клієнтів на ваш сайт за рахунок передових маркетингових рішень.
  2. Тверда опора в сфері e-Commerce. Ми підтримуємо замовників, надаючи послуги адміністрування, технічного та рекламного саппорта.
  3. Кваліфіковані фахівці. Команда, якій можна довірити свій проект і бути спокійним щодо якості та результату.
  4. Великий спектр використовуваних digital-інструментів. З їх допомогою ми забезпечуємо ефективність бізнесу, яка виражається в збільшенні заявок, дзвінків і покупок.
  5. Розумне ціноутворення. Ми аналізуємо нішу і конкурентів, вибираємо оптимальну стратегію, формуємо вартість робіт з урахуванням зрозумілих чинників, а не абстрактних понять.

  Сайти під замовлення в Light Spider — перетворюємо ідеї в ваш реальний прибуток!

  ukукр