Блог > PPC — контекстна реклама > Що не можна рекламувати в Google Ads і чому блокують вашу рекламу
Блог PPC — контекстна реклама
view 98
0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...
30.08.2021
Spread the love

Що не можна рекламувати в Google Ads і чому блокують вашу рекламу

Google ревно оберігає репутацію “платформи для всіх”. Будь-які оголошення, які, на погляд пошукових роботів, порушують принципи і правила спільноти, негайно блокуються. Корпоративні правила поширюються не тільки на співробітників Google, до користувачів вимоги аналогічні.

Але самі вимоги Гугла написані максимально розмито і не мають на увазі реальних обмежень. Що саме призводить до блокування оголошень? Відповідь проста. Принципи спільноти не зупиняються на нижчеописаних законах. Реклама сайту в Google вимагає детального вивчення заборон. Як самої пошукової системи, так і передбачених державою, в якій зареєстрована ваша організація.

Google Ads надає бізнесу широкі можливості для просування, але значно обмежує в свободі публікацій. До позитивних сторін платформи можна віднести максимально зручний і зрозумілий принцип просування оголошень. Гнучкість налаштування досягається використанням опцій рекламного кабінету, що дозволяють як відрегулювати частоту показів, так і встановити регулярні витрати на рекламу.

З іншого боку, ви не можете використовувати агресивні заголовки, спірні заяви або образливі оголошення, які можна прийняти за заклик до насильства. Намагайтеся уникати неперевіреної інформації і не прив’язувати рекламу до політичних, ідеологічних і радикальних рухів.

У зводі правил Гугл є 3 аспекти корпоративних взаємин:

 1. відповідальність

 2. співробітництво

 3. заклик до підбору слів.

Розглянемо їх докладніше:

“Усвідомлюйте, що відповідальність за ваші слова і вчинки лежить повністю на вас”.

“Ваші слова і вчинки – внесок в загальну справу”, ви представник групи і ви її репрезентуете.

“Незалежно від намірів, ваші висловлювання можуть сприйняти як позицію всієї компанії, тому уникайте формулювань, які можна прийняти невірно, двозначно”.

Запускаючи на платформі рекламну кампанію, майте на увазі специфіку аудиторії і те, що ваші оголошення побачать не тільки цільові користувачі. Завдання оголошень – залучити нових клієнтів, але не накликати на компанію неприємності. У наш час все частіше трапляються скандали за участю різних активістів. Наприклад, представники ЛГБТ руху нерідко висловлюють претензії через “сексизм” та інші інсинуації, що значно псує репутацію компанії, і, буває, стає причиною великих витрат.

Що не можна рекламувати в Гугл і чому ваші оголошення відхиляються

Почати слід з очевидного. В Google заборонені оголошення про продаж зброї та інших небезпечних засобів. Агресивні хімічні сполуки, наркотичні речовини та інші підозрілі (на думку платформи) товари також обмежені в публікаціях. Наприклад, оголошення на тему продажу перцевого балончика, ручного кулемета і т.д. будуть автоматично позначені як ті, що “порушують принципи співтовариства” та видалені з майданчика.

Специфіка платформи Google adsДо забороненої тематики відносяться наступні:

 • оголошення, що копіюють чужі дизайнерські елементи;

 • реклама вірусних сайтів;

 • небезпечні для здоров’я людини товари;

 • реклама, що вводить в оману;

 • заяви, що ображають почуття;

 • викривлення фактів;

 • порушення авторських прав;

 • продаж конфіденційних даних користувачів.

Слід приділити увагу деяким з пунктів:

Вірусні сайти боти перевірки проводять аналіз файлів перед публікацією реклами ресурсу на платформі Google. Але доступний для перевірки об’єм даних обмежений обсягом пам’яті, як і немає 100% гарантії, що вірус не пройде непоміченим. В іншому випадку користувачі, які виявили загрозу, можуть відправити скаргу і заблокувати як рекламне оголошення, так і сайт компанії. На жаль, зараження файлів кимось стороннім (злом даних і запуск шкідливих програм) також призведе до блокування всієї рекламної кампанії і приверне увагу органів, що стежать за кібербезпекою.

До реклами, що вводить в оману, може відноситься і недостатньо точне формулювання оголошення. Наприклад “клікбейтні” заголовки, зважаючи на агресивний дизайн і заклик, нерідко можуть образити користувача. Досить отримати кілька скарг для блокування реклами.

Незаконний збір даних користувачів стосується сайтів, реклама яких певним чином збирає контактні, особисті, банківські дані користувачів. Google дбайливо ставиться до спільноти та безпеки. Кожну публікацію розглядає фахівець, завдання якого розібратися в ситуації і прийняти вірне, з правової точки зору, рішення. Надалі справа може бути передана до правоохоронних органів. Порушення такого роду відносяться до афер, які розслідуються відповідно до кримінального кодексу країни.

Заяви, що ображають почуття можливо, найбільш спірний пункт в правилах спільноти. З огляду на віяння сучасного суспільства і представлених в інтернеті груп (етнічних, ідеологічних, культурних) практично будь-яке висловлювання можна трактувати як образливе.

До ображаючих почуття заяв відносяться будь-які рекламні матеріали, що використовують релігійні, етнічні та інші гостро-соціальні теми. Бажано бути максимально точним у кожному слові. В іншому випадку існує ризик скандалів на ґрунті “расизму” та іншої “нетерпимості”. Пам’ятайте, навіть якщо ви не намагалися когось образити, сприйняття іншої людини може значно відрізнятися від вашого. Тоді через непорозуміння на вашу організацію можуть накласти санкції.

Викривлення фактів засуджується не тільки сервісами Google, але і переслідується законом. Маніпуляція з інформацією або брехливі обіцянки мало того, що можуть завдати шкоди репутації вашої компанії, так і спричинити санкції до сайту з боку пошукової системи. Найчастіше подібні ексцеси переростають в скандали і ставлять хрест на проектах.

Порушення авторських прав, ще один з пунктів, які прямо корелюють з адміністративним кодексом більшості країн. У разі, якщо в оголошенні присутній чужий контент відбувається миттєве блокування. Найбільш поширена помилка користувачів використання музики. Алгоритми Google визначають усю творчість як авторську і вимагають дозволу від творця або згадки про авторські права. В іншому випадку, крім істотних витрат на рекламу, плагіат може привести і до судових розглядів.

Специфіка платформи Google Ads

Ми живемо в час “вільного інтернету”. Але це не означає вседозволеність. На кожній платформі, ресурсі є свій звід правил, який передбачає як специфіку взаємодії між користувачами, так і норми спілкування. Припустимо, на деяких майданчиках заборонені товари певної спрямованості (наприклад алкогольні). Так і сервіси Google відрізняються власними правилами. При тому основна частина роботи пошукача виконується за рахунок алгоритмів, принцип дії яких не завжди піддається законам логіки.

Що не можна рекламувати в Google adwordsРозміщуючи рекламу в Google adwords, ви можете зіткнутися з перманентним блокуванням оголошень. Гугл, як і будь-яка корпорація, відповідально ставиться до своєї репутації. Інформація, що публікується в співтоваристві, та думка про нього зі сторони, безпосередньо впливають на репрезентативність корпорації. Тому на платформах (будь то пошукова система або сервіси на зразок “Youtube”) заборонено просування спірних, на думку співтовариства, проектів.

Термін “Спільнота” теж вельми розмитий. Під ним маються на увазі як всі користувачі, так і створені ними групи. Таким чином, нечисленне об’єднання може диктувати свої умови (наприклад ідеологічні). Досить певного числа скарг (які не обов’язково будуть аргументовані) щоб поставити хрест на просуванні товару, послуг і т.п.

Google як платформа, що представлена ​​майже у всіх розвинених країнах світу, слідує законам, що діють на певних територіях. При цьому вони нерідко екстраполюють правові норми США на інші держави. Іноді подібне призводить до казусів: оголошення про продаж товару блокуються через обмеження на території Сполучених Штатів Америки.

Уникнути перерахованого вище можна за допомогою правильного налаштування контекстної реклами. Грамотна робота маркетингового відділу дозволить визначити аудиторію і запостити оголошення на тематичних ресурсах.

Ми рекомендуємо звернути увагу на наступні аспекти роботи з контекстом:

 • Локалізація бізнесу – потрібно правильно визначити регіон. Це дозволить залучити на сайт більше зацікавлених користувачів.

 • Семантика – на етапі формування основи рекламної кампанії, ключові запити розподіляються по релевантним сторінкам. Опрацьовуються мінус-слова для отримання максимуму цільових кліків.

 • Визначення цілей – без вмілого таргетування неможливо досягти приросту аудиторії. Тільки виділивши особливості клієнтів, окресливши портрет відвідувача, вдасться залучити його увагу.

 • Креативність – реклама зобов’язана виділятися. Неоригінальні тексти, сумовиті картинки людей не привертають. Пропрацювавши дизайн і його ефект, ви зможете домогтися уваги з боку випадкових користувачів.

 • Тестування і аналіз – ведення контекстної реклами передбачає глибокий аналіз ринку і аудиторії. Без портрета користувача, аналізу його переваг, інтересів і звичок, запускати рекламу немає сенсу.

Налагодження та ведення контекстної реклами

Наша Діджитал-компанія пропонує глибокий аналіз ніші та цільової аудиторії, налаштування пошукової та медійної реклами, і просування вашого бізнесу в інтернеті під ключ. Ми діємо за принципами якості та креативності. Рекламу сайту в Google починаємо зі складання портрета представника цільової аудиторії.

Налагодження та ведення контекстної реклами

Після аналізу ЦА наші фахівці приступають до опрацювання маркетингової стратегії, складання рекламних оголошень. Далі слідує розміщення реклами на релевантних ресурсах, запуск кампанії в цілому, і останній акт просування сайту тестування оголошень. Найчастіше після цього в рази підвищується приплив аудиторії, і формується повноцінний трафік відвідувачів веб-ресурсу.

У нас ви можете замовити повний спектр послуг: складання реклами, просування сайту в Гуглі і його доопрацювання \ адаптацію.

Потрібно замовити контекстну рекламу в Google? Ми можемо допомогти!

Просування бізнесу вимагає залучення всіх маркетинговіх інструментів, в тому числі й запуску рекламної кампанії. Ми пропонуємо складання оголошень та просування вашого сайту контекстною рекламою в пошуковій системі Google. Наше Діджитал-агентство спеціалізується на розвитку сайтів і їх просуванні. В нашій команді задіяні кваліфіковані фахівці зі створення і ведення контекстної реклами.

Ще ми розробляємо сайти з 0, доопрацьовуємо їх та створюємо адаптивні версії веб-ресурсів для мобільних пристроїв, надаємо якісні маркетингові послуги, орієнтовані на позитивний результат і довгострокову співпрацю.

Адже що необхідно для просування бізнесу в Google? – запитаєте ви. Якісне SEO, привабливий дизайн сайту і ефективний маркетинг. Грамотне таргетування і SMM просування. Наша digital-компанія пропонує послуги з розробки та комплексного маркетингу, і по веденню контекстної реклами в тому числі. Результатом нашої роботи стає залучення стабільного потоку цільового трафіку на ваш сайт.

Звертайтеся і замовляйте наші послуги з гарантією якості і комфортом для вас. А тепер повернемося до теми нашої статті.

Контекстна реклама в пошукових системах

Маркетинг – двигун торгівлі. Грамотно використовуючи елементи маркетингу можна продати товар всім, навіть тим людям, кому він в принципі не потрібен. Але для цього буде потрібно таргетування і вірна стратегія просування. Кращим вибором місця для розміщення реклами буде пошукова система. Але для охоплення цільової аудиторії недостатньо “просто випустити” оголошення. Важливо зробити їх привабливими, і пам’ятати про правила спільноти Гугл, адже якщо ваша публікація порушує їх, санкцій з боку пошукача довго чекати не доведеться.

У продажу товару, послуги вам допоможе контекстна реклама. Гнучке її налаштування дозволяє демонструвати оголошення користувачам згідно їх релевантних запитів та відповідно до місця перебування.

Контекстна реклама найчастіше буває текстова, банерна і в форматі відео. Її завдання – зацікавити відвідувача, який знає про товар, а потенційного покупця – перенаправити на сайт в конкретний розділ або на картку товару.

Ціна налаштування контекстної реклами залежить від кількості виконаної роботи. Сюди входить час, витрачений фахівцем на розкрутку сайту, аналіз конкурентів і особливостей аудиторії, збір семантики і мінус-слів, дизайн оголошень.

Вартість ведення контекстної реклами залежить і від ціни за клік. Розробка кампанії, ребрендинг, перевірка технічного стану сайту входить у вартість послуги. Також ми проводимо щотижневі і щомісячні роботи для корекції маркетингової стратегії і більшої “віддачі” від реклами.

Навіщо проводити постійні корекції рекламних кампаній?

Високий рівень інтернетизації і швидкий темп життя привів до регулярних змін у потребах аудиторії. Оголошення необхідно перевіряти і змінювати. В іншому випадку бюджет, виділений на рекламну кампанію, буде витрачено з мінімальним ККД.

Ми супроводжуємо ваш проект аж до запуску контекстної реклами на тематичних ресурсах. У разі різких змін на ринку або в діях конкурентів, апдейті правил Гугла або розширенні функціональності кабінету Ads, наші фахівці оперативно внесуть корективи в оголошення. Наша компанія не допустить зайвих витрат!

0,00/5 Корисність Кількість оцінок 0
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр