Навіщо потрібно SMM просування?

Маркетинг в соціальних мережах сьогодні є одним з ефективних методів розкрутки бренду. SMM вирішує безліч бізнес-завдань і є найбільш перспективним інструментом просування, що дозволяє безпосередньо комунікувати з аудиторією, формувати і підтримувати сучасний, активний і відкритий імідж компанії в соцмережах.

Збільшує впізнаваність бренду в інтернеті

01

Формує позитивний образ компанії та її продукту

02

Збільшує продажі через соціальні мережі

03

Забезпечує пряму комунікацію з клієнтами

04

Збільшує залученість ЦА, в тому числі на сайті

05

Покращує конверсію та прибутковість бізнесу

06

Етапи SMM просування

SMM АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Визначення ЦА

Вивчаємо вашу цільову аудиторію і конкурентів по бізнесу, формуємо портрет клієнта.

02
Оформлення акаунта

Створюємо логотип та впізнаваний фірмовий стиль для профілю вашої компанії в соцмережах.

03
Розробка SMM стратегії

Формуємо детальний план просування бізнес акаунта в соціальних мережах.

04
Контент

Створюємо унікальний -текстовий, -фото, -відео контент для соціальних мереж.

05
Постинг

Підключаємо сервіси відкладеного постингу ваших публікацій і задаємо прайм-тайм виходу постів.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

SMM просування в соцмережах — інтерактивний і успішний бізнес

Соціальні медіа давно стали невід’ємною складовою інтернету, практично кожна сучасна людина має хоча б один акаунт в якийсь соцмережі, чи то Фейсбук, Твіттер, Інстаграм, Вконтакті та ін. Характерною рисою подібних веб-ресурсів є величезна кількість користувачів, що активно взаємодіють один з одним. Використовувати настільки масштабне джерело потенційних клієнтів для маркетингу і просування бізнесу — рішення максимально ефективне, що з лишком виправдовує вкладені кошти.

Популяризувати послугу, товар, бренд, конкретну особистість в соц. мережах допоможе СММ просування. Даний інструмент маркетингу являє собою комплекс робіт і заходів, що застосовуються для розкрутки сайту замовника. Основою гарного SMM є контент. Саме він викликає у користувачів інтерес, адже по суті, люди відвідують соц. канали заради нової інформації, яку можна там дізнатися і одразу ж обговорити.

Не слід сприймати СММ як щось просте і несерйозне. Здавалося б, не важко створити декілька своїх акаунтів, додати групу, набрати з часом 500-800 підписників і отримувати клієнтів? Як показує практика, для стабільних, регулярних продажів через соц. мережі цього недостатньо.

Тут потрібен професійний, комплексний підхід, починаючи від правильного оформлення бізнес-сторінки і аж до складання контент-плану і запуску SMM реклами. Як бачите, постингу цікавої інформації або кумедних картинок з котиками недостатньо. Маркетинг в соціальних мережах — це цілеспрямоване просування сторінки в Фейсбуці, розкрутка Instagram, просування в Linkedin і інші SMM послуги, спектр яких вибирається індивідуально під кожен проект. Пул робіт визначається на підставі аналізу бізнесу, конкурентності в ніші, цілей і завдань, які замовник ставить перед маркетинговим агентством.

SMM просування: в чому його перевага?

Соц. мережі в даному випадку ми розглядаємо як один з ефективних каналів залучення цільових користувачів на ваш сайт. Особливо якщо налаштована таргетована реклама. Ще просування Інстаграма, Фейсбуку, Лінкедіна, Твіттера та інших каналів через SMM маркетинг, позитивно позначається на СЕО розкрутці. Активність сайту в соц. мережах сприяє зростанню позицій у видачі пошукової системи. Даний ефект можливий, якщо користувачі жваво обговорюють ваш контент, здійснюють репости, ставлять лайки, роблять ретвіти, і в цілому, всіляко діляться їм в соціальних медіа. Це дає пошуковому боту зрозуміти, що ваш сайт затребуваний, цікавий і корисний для людей, а значить, він заслуговує більш привабливих позицій в органічній видачі.

Однак не варто розглядати ведення соціальних мереж в плані допомоги по СЕО просуванню. Цей ефект є додатковим бонусом, але не основною перевагою SMM розкрутки в Харкові і по Україні в цілому. Замовляти СММ просування в соціальних мережах, ціна якого напевно сподобатися вам, слід ось чому:

 • Підвищення ступеня довіри. Коли компанія представлена у всіх популярних соціальних мережах, підтримує там комунікацію з клієнтами, регулярно оновлює контент, повідомляє про новинки, досягнення, проводить акції та конкурси — таким чином вона демонструє аудиторії свою доступність, відкритість, серйозність намірів і приділяє їй увагу, що значно підвищує лояльність і рівень довіри до неї.
 • Утримання клієнтів. Одного разу визвавши зацікавлення користувача, компанія через соціальні медіа регулярно інформує його про новинки, акції, розпродажі, що підвищує ймовірність повторних замовлень.
 • Впізнаваність бренду. В даний час вона вкрай необхідна, якщо ви, звичайно, прагнете до розвитку бізнесу. Представляючи продукт на онлайн ринку, ви разом з цим виконуєте позиціонування себе як бренду, про який користувачі почнуть з часом дізнаватися і рекомендувати, кидаючи посилання на ваш сайт або бізнес-профіль. Завдяки стабільному залученню й утриманню ЦА, ваші шанси збільшити релевантний трафік і підняти конверсійність сайту значно зростуть.
 • Feedback. Зворотній зв’язок з аудиторією — важливий аспект ведення бізнесу. Хочете бути в курсі подій, відчувати аудиторію і знати, що клієнти думають про вас? Створення груп в соціальних мережах і відстеження коментарів допоможе вам в цьому. Якщо ваш продукт хороший, і всім подобатися, рідко у якої людини з’явиться бажання хвалити вас, і це нормально. Але якщо клієнту щось не подобається, ймовірність негативного відгуку практично 100%-ва. В такому випадку не потрібно відразу хвилюватися, адже конструктивна критика допомагає зробити продукт краще.

Просування в соцмережах: з чого почати і які канали обрати?

Отже, ви вирішили замовити SMM. На початковому етапі виявляються цілі проекту, розробляється стратегія розкрутки в соц. мережах, визначається цільова аудиторія і спектр використовуваних каналів. За допомогою спеціальних маркетингових інструментів ЦА миттєво знаходиться, сегментується і залучається на потрібний web-ресурс. Наступне завдання — забезпечення зростання зацікавленості користувачів. Робиться це за допомогою контенту. Спілкування з людьми, публікація новин, барвистих зображень, корисних постів на релевантну тему і т.д. — все це стає фундаментом ефективної взаємодії з соціумом.

На відміну від пошукового розкручування, де всі практично рівні перед системою, в соц. медіа спостерігається своєрідний поділ користувачів по аудиторіях. Виходячи з цього канали просування умовно діляться на кілька категорій:

 • Універсальні — Фейсбук, Твіттер, Вконтакте, Одноклассники.
 • Месенджери — Вайбер, Телеграм, Ватсап.
 • Фото — Інстаграм, Пінтерест, Снапчат.
 • Відео — Vimeo, Ютуб, Тіk Tok, Vine.
 • Бізнес — Лінкедін.
 • Вузькопрофільні — Quora, Reddit.
 • Геолокаційні — Swarm, Foursquare.

Найбільш затребуваним є просування в Інстаграм по Україні, а також груп Фейсбук, акаунтів Твіттер, Лінкедін, каналу Ютуб, у меншій мірі — Вконтакті та Однокласники. Чималим попитом користуються і розсилки в месенджерах.

Фактори впливу на ціну SMM

Формування бюджету на маркетинг в соціальних мережах залежить від маси аспектів, наприклад, локації і типу каналу. Чи то ви виберете просування в Інстаграм по Харкову, то чи по Україні, і т.д. Чим більше залучено соц. медіа та маркетингових інструментів, тим вище вартість SMM просування. І це логічно, адже збільшиться обсяг аналітичної роботи, контенту, реклами та інших ресурсів.

Цікавить розкрутка в соц. мережах, ціна якої неодмінно порадує? Звертайтеся до нас в digital агентство. В спектр наших послуг також входить комплексний інтернет-маркетинг під ключ і розробка сайтів з нуля. Вартість робіт — доступна і розраховується індивідуально для кожного клієнта.