Блог » Розробка » Створення інтернет магазину на OpenCart - оптимальне рішення для e-Commerce проектів
Создание интернет магазина на OpenCart

Створення інтернет магазину на OpenCart – оптимальне рішення для e-Commerce проектів

Сфера онлайн-продажів постійно розвивається і все більше підприємців, чия діяльність пов’язана з торгівлею, бажають представити свій бізнес в інтернеті. Зараз продавати і купувати в мережі зручно, безпечно і вигідно для всіх учасників e-Commerce ринку. Порівнювати ціни, вибирати товари, оплачувати покупку можна в кілька кліків, не виходячи з дому чи офісу. Це привертає користувачів, і перше, що потрібно зробити торгуючим підприємцям – заявити про себе в онлайні. Для цього їм потрібна розробка сайту інтернет магазину. Тут і виникає перша складність: на який CMS створити свій online-store.

Логічно, що першочергове завдання будь-якого інтернет-магазину – продаж товарів. Незалежно від специфіки, він повинен приносити власнику прибуток, інакше який сенс вкладати в нього гроші і витрачати свій час? Щоб досягти бажаного результату, недостатньо просто зробити гарний дизайн або забезпечити веб-ресурс продають текстами. Потрібно підходити до створення онлайн-магазину комплексно і почнемо ми з вибору движка. Точніше, не так. Движок ми вже вибрали – це OpenCart. Наша команда успішно з ним працює, і вже створила на його основі багато класних сайтів. Далі ми розглянемо, чому створити інтернет-магазин на OpenCart – найбільш раціональне і вигідне рішення для e-Commerce проектів.

Чому ми рекомендуємо створити сайт на OpenCart?

Дана CMS – багатофункціональна система менеджменту контенту, орієнтована на електронну комерцію, завдяки чому вона підходить для бізнесу різного рівня. На OpenCart створити сайт можна як для невеликого онлайн-магазинчика з декількома сотнями товарних позицій, так і для великого ресурсу, який пропонує більше 100 000 товарів.

Розробка сайту на OpenCart – переваги:

 • Обширний обхват аудиторії, підтримка багатомовності та мультивалютності.

 • Необмежена кількість товарів, виробників, категорій.

 • Відкритий код, що дозволяє легко розширити функціонал.

 • Надійний захист движка від злому і вірусів.

 • Повний набір звітів по торгівлі і бізнес-показниками.

 • Комфортна навігація по сайту: категорії, меню, товари, підкатегорії.

 • Зручна адміністративна панель і зрозумілий інтерфейс адмінки.

 • Доступність вибору підходящого покупця способу оплати і доставки.

 • Гарну швидкодію і збалансована навантаження на сервер.

 • Підтримка інтеграції сервісу 1C і можливість автоматизації роботи ресурсу.

 • Функціональна базова версія, в яку включені фільтри, відгуки, особистий кабінет, сортування, реєстрація на сайті, оформлення замовлення, корзина покупок і інші опції.

Створення або доробка сайту, Опенкарт якщо обраний як його движка, дозволяє вирішувати широкий спектр завдань і проблем клієнтів, як типових, цілком звичайних, так і нестандартних, що вимагають специфічного підходу.

Розробка сайту на OpenCart – ваше вигідне рішення

Разработка сайта на OpenCart

Погодьтеся, використовувати движок, який вже кілька років поспіль входить до трійки найпопулярніших систем менеджменту контенту – вигідно і зручно, і на те є маса причин. І одна з них – відкритий вихідний код.

Open Source движок привабливий тим, що його можна доопрацювати під свої потреби. Звичайно, відкритим кодом зараз нікого не здивувати, але у OpenCart настройка функціонала здійснюється порівняно просто і доступно. При достатній технічній підготовці розробників навіть модулі для нього можна написати. У разі виникнення нестандартних завдань дана можливість однозначно піде проекту на користь.

Однак, це рідко коли потрібно, оскільки для створення і доопрацювання сайту на OpenCart існує безліч плагінів, як платних, так і перебувають у вільному доступі. Причому перші стоять помітно дешевше, ніж ті, що використовуються при розробці інтернет магазину на Magento, наприклад. З огляду на високу популярність движка, в інтернеті існує багато спільнот, форумів і веб-ресурсів, присвячених Опенкарту, а значить, знайти рішення проблеми, актуальну інформацію або відповідь на будь-яке питання можна без проблем.

Найчастіше завдяки відкритому коду швидко вирішуються такі завдання, що виникають при створенні онлайн-магазину:

 • висновок блоків акційних, супутніх, рекомендованих товарів;

 • настройку карток товарів і категорій;

 • створення колонки новин;

 • привласнення клієнтам знижок;

 • розширення можливостей фільтрів;

 • інформування клієнтів про появу, наявності товару на складі.

Як показує практика, без вищеописаних опцій повноцінна фінансова віддача інтернет-магазину неможлива. Налаштування OpenCart в цьому плані вельми гнучка і дозволяє “заточити” движок під потреби бізнесу. Потрібно реалізувати швидке замовлення або варіанти товару вивести в блок схожих? OpenCart надає “з коробки” весь необхідний функціонал для цього.

Створення інтернет-магазину на OpenCart зручно для розробників, контент-менеджерів, SEO-оптимізаторів, власників бізнесу. Розглянемо, чому:

 • Проста інтеграція електронних платіжних систем. Оскільки движок з самого початку орієнтований на e-Commerce сектор, до нього без проблем підключаються світові і локальні платіжні системи, налаштовується мультивалютність з автоматичною прив’язкою до поточним курсом, а також спрощується ведення бухгалтерії, в тому числі стосовно оподаткування. При цьому у Опенкарта одна з кращих серед CMS захист від онлайн-шахрайства, злому сайту і втрати даних, в тому числі платіжних транзакцій.

 • Вільне масштабування, необмежену кількість категорій, товарних позицій, рівнів вкладеності. Більшість двигунів для інтернет-магазинів мають обмеження за кількістю карток товарів, обумовлені їх фізичним ресурсом або бажанням розробників заробити на розширенні асортименту товарів. І часто буває, що при успішному розвитку бізнесу, коли поточна CMS клієнта вичерпує себе, йому доводиться замовляти перенесення інтернет-магазину на OpenCart.

 • Інформативний модуль звітності, комфортний документообіг, статус замовлення, аналітика, резервне копіювання, рейтинг, відгуки про товари, і багато інших опцій, що дозволяють налаштувати движок індивідуально під потреби вашого бізнесу.

 • Багатомовність, адаптивність під мобільні пристрої, можливість купувати товари з будь-якої країни без необхідності використання онлайн-перекладача.

 • Ефективне SEO просування. У движку вже “з коробки” доступні метадані, ЧПУ, швидке завантаження сторінок, інструментарій для оптимізації контенту, а якщо доповнити CMS актуальними модулями, і доопрацювати сайт на Опенкарт з акцентом на SEO-оптимізацію, можна досягти відмінних результатів просування в пошукових мережах.

Створення сайту на OpenCart для торгівлі в інтернеті привабливо і з боку взаємодії з користувачами, що виражається великим спектром “фішок” для формування лояльності ЦА. Генерація акційних і спеціальних пропозицій, купонів з промокодом, різноманітних знижок і бонусів, масштабних партнерських програм – все це є на Опенкарте і реалізується розробниками без особливих складнощів.

Звичайно, ви запитаєте: Невже OpenCart настільки прекрасний, що у нього відсутні негативні якості? На жаль, немає нічого ідеального в світі, і у даній CMS є свої недоліки. Один з них – схильність до дублювання сторінок. Вирішується проблема спеціальним модулем або за допомогою атрибута rel = “canonical”, статтю про який ви можете прочитати в нашому блозі.

создать сайт на OpenCart

Ціна і етапи розробки сайту на OpenCart

Створення інтернет-магазину, як і будь-якого іншого проекту, починається з аналізу ніші бізнесу, конкурентів і цільової аудиторії. Паралельно з цим вивчаються завдання і вимоги клієнта. Бриф на розробку інтернет-магазину в цьому випадку допомагає фахівцям digital-агентства зрозуміти цілі та очікування замовника. Тому рекомендуємо вам заповнювати їх, максимально точно і ємко формулюючи очікувані результати проекту.

Після аналізу отриманої інформації сайт поетапно розробляється:

 1. Формування детального технічного завдання та узгодження його з клієнтом.

 2. Створення дизайн-макету сторінок сайту і твердження концепту.

 3. Верстка OpenCart – інтеграція шаблону, реалізація функціональних блоків, настройка движка, установка модулів, доповнення необхідною скриптами, що забезпечують належний функціонал сайту.

 4. Back-end розробка – настройка валют, мов, меню, конфігурації адмінки, виведення товарів і фільтрів, кошики, особистого кабінету, оформлення замовлення і платіжної системи.

 5. Контентне наповнення і SEO-оптимізація – додавання текстів в ключові розділи сайту: категорії, новини, статті, картки товарів, формування ЧПУ, метаданих, заголовків.

 6. Тестування адаптивен, функціоналу і продуктивності, доробка сайту на Опенкарт при необхідності.

Що стосується формування ціни, то чинників, що впливають на це, чимало. На вартість створення інтернет-магазину на OpenCart впливає:

 • Терміни – чим швидше потрібен сайт, тим дорожче обійдеться його створення;

 • Дизайн – шаблонний, покращений, унікальний, з wow-ефектом;

 • Просування – комплексний маркетинг або окремий інструмент;

 • Модулі – необхідність використання платних рішень для движка;

 • Контент – наданий замовником або написаний під конкретний проект;

 • Індивідуальні побажання клієнта – інтеграція CRM системи, SMS оповіщення, 1C-підприємства, телефонії, різних мовних версій та інші вимоги по функціоналу або дизайну сайту з боку замовника.

Як бачите, створення інтернет-магазину на Опенкарт вельми гнучке з ціновою точки зору, і дозволяє взяти максимум функціоналу для стабільної і, що важливо, прибуткової роботи сайту, і бізнесу клієнта в цілому. Зацікавила розробка красивого і якісного online-store? Заповнюйте бриф, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам, і задайте своє питання напряму!

ukукр