Навіщо потрібна таргетована реклама?

Таргетинг забезпечує показ реклами певному сегменту аудиторії, що веде до підвищення ефективності рекламного повідомлення, і кампанії в цілому, адже ваші оголошення побачать зацікавлені користувачі. Також за допомогою таргетированої реклами зручно повідомляти про заходи, конкурси, акції.

Ефективна реклама саме для вашої цільової аудиторії

01

Сприяє зростанню впізнаваності бренду

02

Привертає увагу зацікавлених користувачів

03

Інформує цільову аудиторію про ваші товари, послуги

04

Зручно для малого бізнесу на старті розвитку

05

Для продажів досить акаунта в соцмережах

06

Варіанти налаштування таргетованої реклами

Таргет АнализАнализАнализАнализАнализ
01
Геотаргетинг

Дослідження вашого продукту і географії бізнесу, аналіз конкурентів і сегментування цільової аудиторії.

02
Тематичний таргетинг

Реклама на web-платформах, що відповідають тематиці вашої компанії.

03
Соціально-демографічний таргет

Орієнтація на стать, вік, соціальний статус ваших потенціальних клієнтів.

04
Таргетинг по часу

Реклама в певний час або дні тижня, в залежності від інтересів вашої ЦА.

05
Поведінковий таргетинг

Збір інформації про всі дії користувача в інтернеті та налаштування реклами відповідно до його поведінки.

Неймовірні сайти
Давайте створювати неймовірні сайти разом

Обговоримо?

Обговорити проект

Всі круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Заповнити бриф

Таргетована реклама в соц. мережах — сучасне рішення для бізнесу

Просування через соціальні медіа канали в нинішній час стало дуже популярним інструментом маркетингу, оскільки вдало поєднує в собі ефективність і доступну вартість. Наряду з публікацією корисних для аудиторії постів, створенням і веденням тематичних пабліків, груп і бізнес-акаунтів важливим аспектом розкрутки будь-якої продукції, послуги або бренду є таргетована реклама.

Вона являє собою спеціальний інструмент, націлений на профілі користувачів соц. мереж. З його допомогою з усієї аудиторії виділяється цільова і тільки їй показуються рекламні матеріали.

По суті, таргетована реклама — це мультимедійні або текстові оголошення, які максимально відповідають запитам аудиторії.

Для цього по кожній соцмережі відстежується статистика, аналізуються інтереси користувачів, поведінку, активність і т.д. Таким чином сегментируются користувачі, потенційно зацікавлені в просувається.

Наприклад, ви продаєте рибальські снасті. Логічно, що цікавитися ними можуть ті, хто проявляє інтерес до риболовлі і демонструє в соц. мережах своє хобі оточуючим. За таким принципом працює реклама в Фейсбук, Інстаграм та інших медіа каналах, і як показує практика, робить це досить успішно.

Володіння інформацією про захоплення, статус, вік, роботу, інтереси і життя користувачів в цілому — ключова перевага таргетованої реклами, ціна якої при цьому виявляється цілком доступною для підприємців. Завдяки такому механізму публікації ваші потенційні клієнти побачать оголошення в той момент, коли товари й послуги будуть їм реально потрібні. Посилити ефект таргета можна, якщо замовити контекстну рекламу і налаштувати її виходячи з даних про цільову аудиторію.

Яка буває таргетована реклама в соціальних мережах?

В даний час виділяється дев’ять видів таргетингу в соціальних мережах і кожен з них цікавий по своєму. Тим самим, під кожен бізнес можна налаштувати практично ідеальну target рекламу, що враховує максимум особливостей цільової аудиторії. Розглянемо кожен варіант докладніше:

  • Підбірка рекламних платформ. Найбільш популярний вид таргетингу. В даному випадку web-ресурси для показу оголошень підбираються так, щоб їх відвідувачі відповідали відібраній ЦА бізнесу. Таким чином, таргет реклама демонструється тільки потенційним клієнтам.
  • Геотаргетинг. Відмінне рішення для реклами в Інстаграм і Фейсбук. Оголошення при такому підході показуються користувачам, що знаходяться на виділеній території: в країні, місті, області, районі. Геотаргетинг ґрунтується на визначенні місця розташування людини через прив’язку до IP-адреси.
  • Тематичний таргет. У цьому випадку оголошення показуються на сайтах певної тематики. Це можуть бути автомобільні блоги, профільні інтернет-магазини, рибальські форуми і будь-які інші ресурси, що релевантні вашому продукту та агрегують навколо себе цільову аудиторію.
  • Соціально-демографічний таргетинг. Тут під час налаштування кампанії враховується стать та вік людини, а також рівень доходу, освіта, сімейний стан, місце роботи і т.д. Дана інформація без проблем відстежується в соц. мережах через cookies і форми різних анкет та опитувальників. Недоліком цього підходу можна вважати ймовірність не точного попадання в ЦА, оскільки деякі люди вказують не зовсім коректні дані про себе.
  • Локальна таргетингова реклама в Інстаграм, Фейсбук. Оголошення в цьому випадку показуються користувачам, що знаходяться в радіусі 0,9 — 15 км від вашої торгової точки оффлайн. Таким чином виділяється аудиторія, що перебуває зараз в пошуках реалізованого вами товару або проживає поруч з вашим місцем оффлайн-торгівлі.
  • Поведінковий таргетинг. Метод, якому фахівці пророкують найбільшу перспективність. Засновується на ретельному відборі даних про дії користувачів через файли cookie: пошукові запити, приватне, хобі, інтереси, покупки і т.д. Завдяки отриманій інформації можна скласти докладний портрет представника вашої цільової аудиторії.
  • Таргетована реклама в Instagram, Facebook за часом показу. Зручна тим, що дозволяє задати конкретний період демонстрації оголошень: ранок, день, вечір, будні чи вихідні. Завдяки цьому скорочується число неефективних публікацій. Гнучкість налаштування таргетованої реклами дозволяє зробити оптимальний інтервал показу для будь-якого бізнесу, будь то доставка їжі, спорттовари, тури вихідного дня на байдарках або нічний клуб.
  • Таргетована реклама Фейсбук, Інстаграм з урахуванням поведінки і геолокації. Оголошення при виборі даного методу будуть показані на основі інформації про інтереси користувача, виявлені за допомогою відміток на картах, переміщень, часто відвідуваних місць, а також налаштувань місцеположення Google і різних геолокаційні сервісів. За допомогою цього методу можна визначити місце розташування людини аж до назви об’єкта, де вона перебуває. Наприклад, якщо користувач часто відвідує вегетаріанське кафе біля роботи, можливо йому стануть цікаві інші схожі заклади.
  • Таргетована реклама Інстаграм, Фейсбук з обмеженням показів одному користувачеві. Дозволяє задати інтенсивність публікацій за конкретний проміжок часу. Погодьтеся, перевантажувати користувачів демонстрацією оголошень одного змісту не варто, так можна викликати у них негативну реакцію і знизити лояльність до бренду.

Таргетована реклама Facebook

У даній соцмережі показуються публікації, релевантні інтересам користувачів. При чому надмірно активне просування бренду або продукту тут не вітається. У користувача є можливість корекції оголошень, що показуються. За допомогою налаштувань і кнопок він може приховати набридлі йому публікації.

У Фейсбуці на сьогоднішній день найбільш деталізована, точна і функціональна система налаштувань націлювання. Вона включає як класичні фільтри: стать, вік, діти, освіта, місце проживання і роботи, так і спеціалізовані: хобі, локація, поведінку, інтереси. Крім цього існують ще й унікальні фільтри: весілля, річниця, відстань до будинку. Завдяки настільки великого спектру інформації, яку можна дізнатися про користувачів, Facebook реклама відкриває перед підприємцями неймовірні можливості по просуванню бренду і продукту. Разом з нею зазвичай запускається і реклама в Інстаграм, ціна якої варіюється в тих же межах. Оскільки ці соцмережі міцно пов’язані між собою, цілком логічно просуватися в них одночасно.

Таргетована реклама в Інстаграм: вартість і можливості

У цій соцмережі користувачі більш емоційні і чуттєві. З огляду на те, що даний медійний канал орієнтований на фотографії, для успішного просування важливо стильно і красиво оформити свій паблік. Instagram реклама являє собою відмінний інструмент формування іміджу та позитивної репутації. Вона чудово підходить для просування фотосалонів, туроператорів, б’юті-індустрії, взуття, одягу, їжі, барів і закладів громадського харчування.

Якщо у вас привабливий, барвистий бізнес-аккаунт, значить купити рекламу в Інстаграм стане дял вас відмінним рішенням. Замовити таргет можна, і потрібно, для розкрутки під свою цільову аудиторію. Налаштовується він, до речі, трьома способами: через кабінет комерційного аккаунта, мобільний додаток і бізнес-профіль в Facebook. Скільки коштує реклама в Інстаграм через Фейсбук ви можете дізнатися у нашого консультанта.

Скільки коштує реклама в Інстаграм і Фейсбук?

Розрахунок бюджету здійснюється індивідуально для кожного проекту. На таргетовану рекламу вартість формується виходячи з різних факторів, наприклад, числа обраних соцмереж, специфіки бізнесу, ніші та цільової аудиторії, складності продукту, що просувається, репутації бренду, швидкості отримання результатів, кількості задіяних співробітників і т.д.

Якщо вас цікавить якісна таргетована реклама в соц. мережах або інші послуги digital компанії, зокрема, розробка web сайтів під ключ — звертайтеся до нас!