Блог > SMM — просування в соцмережах > Telegram-боти: ТОП-30 корисних помічників SMM фахівця
Блог SMM — просування в соцмережах
view 557
1,00/5 Корисність Кількість оцінок 1
Як вам стаття?
Loading...
20.08.2021
Spread the love

Telegram-боти: ТОП-30 корисних помічників SMM фахівця

Telegram – месенджер, який впевнено входить в число найбільш популярних додатків, і активно використовується людьми різних професій, різного віку, соціальних статусів. Звичайно ж, він затребуваний і в digital сфері, оскільки простий, функціональний і зручний у використанні. Чого таїти, взаємозв’язок між фахівцями в команді Light Spider також налаштований за допомогою Телеграма. Втім, не будемо про нашу внутрянку, адже не за цим ви сюди прийшли. Ми ж про Telegram-боти зібралися поговорити. А вони і справді корисні в SMM-просуванні. Чому? Тому що здатні взяти на себе ряд рутинних процесів і обов’язків SMM-менеджера, підвищивши тим самим ефективність його діяльності.

Просуваючи проекти в соціальних мережах, сммщики використовують безліч додатків і сервісів, аналізують великі масиви даних, генерують новий контент і креативи. Ще їм потрібно постійно бути на зв’язку, залишатися в тренді і випереджати конкурентів. Загрузнути в рутині в цьому випадку означає безнадійно відстати і залишитися позаду, поступившись місцем в ТОПі більш гнучким і продуктивним фахівцям. Як же уникнути провалу і залишатися мобільним, скоротивши обсяг рутинної роботи? Допоможуть в цьому телеграм боти. Які з них виявляться корисними, зручними для вас – вирішувати, звичайно, вам. Ми ж розглянемо кращі боти Telegram, які, на думку сммщиків, найбільш популярні і ефективні.

Які завдання вирішують боти для телеграм?

Telegram бот – це, по суті, штучний інтелект, який автоматично виконує ряд дій по команді користувача. Виходячи зі свого алгоритму, боти в телеграм можуть вирішувати різнопланові завдання:

 • обробляти, змінювати зображення, фотографії;

 • парсити дані про конкурентів;

 • зберігати контент;

 • редагувати текст;

 • збирати інформацію про аудиторію;

 • розвивати Інстаграм-канал і просувати публікації.

І почнемо ми з останнього пункту. Адже просування Instagram в наші дні – одна з ключових складових роботи SMM-фахівця. Використовуючи Telegram боти для каналів Інстаграм, можна досягти відмінних результатів.

Боти для просування каналів Телеграм, Instagram

 1. @getcombot – відмінне рішення для проведення розіграшів за принципом “коментар + підписка”. Даний телеграм бот допомагає вивантажити коментарі до акційного посту, швидко проаналізувати і підвести підсумки конкурсу онлайн. Алгоритм роботи простий – відправляєте посилання на публікацію і отримуєте у відповідь список всіх людей, що залишили коментар. Після цього переходите на сторінку генератора випадкових чисел і вибираєте переможців, яких, до речі, через цього бота можна перевірити на факт підписки.

 2. @pstrbot – чат-бот, який уміє автоматично відправляти публікації з соціальних мереж в канали Telegram, з недавніх пір і Stories з Instagram. Так, доведеться витратити якийсь час на установку і підключення всіх каналів, але коли процес буде налагоджений, сммщик може ні про що не турбуватися. При додаванні нового поста він тут же з’явиться в Телеграмі.

 3. @getlikersbot – генератор підсумків розіграшу, який працює за таким же принципом, як і @getcombot, тільки замість коментарів він враховує лайки.

 4. @BerezhokBot – використовується для замовлення реклами у популярних блогерів. Вибір персон тут невеликий, але все акаунти перевірені. При необхідності можна звернутися за допомогою до адміністратора. Присутні знижки на рекламу і акції.

 5. @easyprbot – сервіс, аналогічний попередньому, але з великим вибором персон, починаючи з мікроблогерів і аж до великих інфлюенсерів, з відгуками та статистикою з ними. Ще цей бот телеграм дозволяє приєднатися до Гівів Інстаграм.

 6. @CommentsBot – ресурс для парсинга записів і коментарів Instagram. Працює як зі сторінкою, що просувається, так і з конкурентами. Отримані коменти можна відфільтрувати за кількістю, розташуванням і статтю підписників.

 7. @InstaPoliceRobot – використовується для перевірки конкурентів і блогерів на предмет накрутки переглядів до постів. Може працювати тільки з контентом типу карусель. Причому в перевіреній публікації повинно бути мінімум одне відео.

 8. @quizbot – якщо потрібно створити лід-магніт, тест, вікторину, доповнення до продукту, будь-який цікавий контент, даний сервіс допоможе вам.

Телеграм бот для тексту в Інстаграм

Telegram-боти

Публікації в соцмережах повинні бути не тільки яскравими, креативними, корисними, цікавими, а й грамотно написаними. Тому, вибираємо зручний бот для тексту в Телеграм.

 1. @ Text4instabot – мабуть, найпопулярніший і зручний сервіс для правильного оформлення тексту публікацій в Інстаграм. Він вирішує проблему форматування контенту. Справа в тому, що Instagram часто прибирає абзаци в вихідній чернетці, і після публікації текст виглядає суцільним довгим полотном. При роботі зі смартфона незамінний помічник сммщика. Ще бот для тексту в телеграм може підраховувати кількість готових і допустимих символів, що допомагає уникнути написання довгих постів, які соцмережа відмовиться публікувати. Серед його опцій відзначимо можливість підкреслювати, закреслювати, виділяти жирним потрібні слова, додати відступ до першого рядка абзацу, вирівняти текст по центру.

 2. @SelfSMMBot – універсальний, і досить популярний чат-бот, який працює з постами, картинками, хештегами. Його функції включають перевірку орфографії, формування вибірки хештегів, скачування і збереження контенту, конвертацію тексту в зображення для каруселі, розпізнавання голосу і переклад в текстовий формат.

 3. @TransliterationBot – корисний Інстаграм бот в телеграм при роботі з ноутбука, комп’ютера. Аналог Punto Switcher, швидко і коректно переводить “тарабарщину”, набрану з-за неправильної розкладки клавіатури.

 4. @ Glvrd2Bot – аналог популярного сервісу Главред, допомагає писати тексти в інфостилі: ємко, без води, дохідливо і переконливо.

 5. @voicybot – розшифровщик голосу, що переводить його в текст. Зручний у випадках, коли терміново потрібен був великий обсяг контенту, а часу на його написання немає. Важливо пам’ятати, що слова при роботі з ботом потрібно вимовляти чітко, а розділові знаки після доведеться розставляти самому, щоб пост не виглядав набором слів.

Кращі боти для телеграм, щоб завантажити і зберегти контент

 1. @Instabot – багатофункціональний ресурс, здатний витягувати з Інстаграма пости у вигляді тексту і картинки, а також аватарки, історії користувачів. Ще він допомагає розбивати текст на коректні абзаци, забезпечуючи його сприйняття Інстаграмом в потрібному вигляді, а не суцільним простирадлом.

 2. @instasavegrambot – зберігає зображення, фотографії, текст з акаунтів Instagram. Здатний обробляти тільки пости в стрічці.

 3. @SaveAsBot – на відміну від попереднього бота, може зберігати картинки в максимальній якості, завантажуючи їх у вигляді файлу, і працювати не тільки з постами, а й з відеоматеріалами, зокрема, IGTV роликами.

 4. @izibot – ще один ресурс для завантаження та збереження контенту з Інсти. Працює з постами, історіями, IGTV.

 5. @YtbAudioBot – якщо потрібно експортувати файл у форматі mp3 з YouTube відео, даний бот легко зробить це.

Телеграм боти для збору статистики і аналітики

Аналіз досягнень, коригування стратегії, порівняння з конкурентами, отримання статистики про дії аудиторії – без цього не обходиться робота SMM-менеджера. Боти можуть вам допомогти і тут.

 1. @getpapabot – сервіс для збору і вивантаження статистики по фоловерам обраного аккаунта. Дуже добре підходить для аналізу конкурентів, так як дозволяє зібрати корисну інформацію про підписників: вік, інтереси та ін. Також бот допоможе вам сформувати уявлення про свою аудиторію, надавши інформацію про фоловерів, опублікованому ними контенті, підписках на інші акаунти. Не менш важлива і третя опція – інформація про відписавшихся користувачів. Вивчивши ці дані, ви зрозумієте причину втрати фоловерів.

 2. @Soberubot – схожий на попередній сервіс збору даних про аудиторію. Здатний фільтрувати ЦА за заданими критеріями, збирати інформацію за 30 днів і надавати результати аналізу. Причому збирати дані можна як по всій аудиторії, так і по окремим активним користувачам.

 3. @IGSpyBot – шпигувати за конкурентами, і не тільки за ними, можна легко і просто за допомогою цього бота. Мінімум 2 рази на день можна таємно завантажувати пости, переглядати Сторіс, прямі ефіри, трансляції.

Боти для просування каналів телеграм

Ми вже розглянули понад 20 різних Telegram ботів, які допоможуть вам просувати акаунти в соцмережах, красиво оформляти текст, завантажувати контент, збирати дані для аналітичної роботи SMM-фахівця. Однак, цей список далеко не повний, і ви, швидше за все, не будете користуватися всіма телеграм ботами одночасно. Тим більш, що їх набагато більше, ніж в нашому списку. Втім, мати в арсеналі кілька зручних варіантів ми рекомендуємо кожному SMM-менеджеру.

Тому додамо до списку ще кілька цікавих ресурсів:

 1. @UtmGeneratorBot – utm-мітки для посилань дозволяють відслідковувати ефективність реклами. Якщо ви вважаєте за краще працювати з браузера, а не зі смартфона, даний бот – незамінний помічник.

 2. @Gmail bot – переносить в Telegram вашу пошту, завдяки чому ви не тільки відразу дізнаєтеся про нові листи, але і відповісте на них безпосередньо з месенджера.

 3. @GiftHubBot – якщо вам часто доводиться вибирати подарунки, а фантазія вже добігає кінця, цей сервіс підкаже вам підходящий варіант, і ще надасть посилання на товари з приблизною ціною. Досить відповісти на питання бота про вік, інтереси людини, ваш з нею взаємозв’язок.

 4. @EasyStrongPasswordBot – простенький чат-бот, що допомагає запам’ятовувати складні паролі. Генерує паролі, які забезпечать безпеку аккаунта, і повідомляє підказки, за якими легко їх запам’ятати.

 5. @morecom_bot – відстеження коментарів і своєчасна реакція на них вам забезпечені з цим комфортним ботом. Його, до речі, можна підключити в груповий чат відділу SMM або маркетингу.

 6. @bebot – сервіс для обробки фото прямо в телеграм. Дозволяє застосовувати ефекти, поліпшувати якість фотознімку, створювати GIF, текстурні зображення, колажі.

Звичайно, як і всі люди, сммщики втомлюються, падають духом, а буває таке, що і пар потрібно випустити. Так ось і для цього є забавні телеграм боти:

 1. @aaaaarobot – завантажені завданнями так, що хочете кричати? Потрібно зняти нервову напругу? Активуйте цього бота, і він знатно покричить за вас.

 2. @memingbot – коли хочеться відволіктися і пожартувати, або підшукати мем з нагоди, цей сервіс допоможе вам вирішити такі важливі в даний момент завдання.

 3. @ZamesTodayBot – достатньо просто подивитися, і втому як рукою зніме.

Створити бота Telegram і користуватися собі на втіху

Буває таке, що потрібно зробити бота в Телеграм, СММ просування щоб підняти на якісно новий рівень. Без проблем. У Telegram створити бота допоможе ….. бот. @BotFather – інструмент для розробки власного чат-бота. Втім, без знань програмування з його допомогою можна отримати простенького бота-асистента або інтерактивну лід-форму. Щоб створити телеграм бота з великим спектром функцій, доведеться звертатися до програмістів або вивчати цю науку самому. Хоча, ви можете звернутися до нас в Light Spider, і замовити комплексне SMM-просування. У нас і боти є, і фахівці кваліфіковані.

1,00/5 Корисність Кількість оцінок 1
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр