Блог > SMM — просування в соцмережах > Як красиво оформити Інстаграм — рекомендації спеціалістів з SMM-просування
Блог SMM — просування в соцмережах
view 47
5,00/5 Корисність Кількість оцінок 1
Як вам стаття?
Loading...
16.12.2021
Spread the love

Як красиво оформити Інстаграм — рекомендації спеціалістів з SMM-просування

Сьогодні оформлення профілю в Інстаграм є справжнім мистецтвом, адже ця соціальна мережа вже давно перестала бути просто платформою, у якій можна просто показати гарні фото. У сучасному світі Інстаграм — це віртуальне місце, де люди з великим успіхом заявляють про себе, вдало «розкручують» свій бізнес та рекламують різноманітні товари та послуги.

Компанія Light Spider допоможе зробити ваш профіль в Instagram яскравим, інформативним та доступним для користувачів.

Як красиво оформити Інстаграм

Під час оформлення профілю у своїй мережі потрібно дотримуватися декількох правил:

 • фотографії, які ви публікуєте, повинні бути високої якості, адже розпливчасті нечіткі фото дуже погано сприймаються;

 • на вашій сторінці не повинно бути схожих знімків з однаковим пейзажем, ракурсами, відсутністю емоцій. Щоб сторінка була цікавою, потрібно вдало підібрати кольорові поєднання;

 • не потрібно завантажувати стрічку Інстаграм знімками, які мають велику кількість яскравих різноманітних предметів, адже це дуже ускладнює сприйняття і «ріже» очі. Гарним виходом з цієї ситуації буде додавання фотографій, які містять один-два прості предмети.

Для того, щоб ваші фотографії сприймалися якнайкраще, необхідно використовувати якісні фоторедактори, оскільки «сирі» необроблені фото сприймаються набагато гірше.

Як правильно оформити сторінку в Інстаграмі, та залучити багато прихильників

Важливою частиною оформлення блогу Інстаграм є написання текстових постів. Вони мають бути не більше 2200 знаків, проте суцільні великі тексти читаються досить важко, тому при їх оформленні необхідно дотримуватись деяких рекомендацій. Правильне розміщення абзаців та застосування спеціальних програм (наприклад, Textygram) дає можливість структурувати текст і зробити його легшим до сприйняття. Можна додавати смайлики, але в жодному разі не зловживати ними, тому що суцільні емодзі погано впливають на текст, вони привертають увагу на себе і не дають серйозно сприймати інформацію. Застосування хештегів дає можливість користувачам швидше та легше знайти пост за тегами. В інстаграмні пости можна додавати близько тридцяти хештегів, але в коротких публікаціях достатньо обмежитися п’ятьма, причому вставляти їх можна в будь-якому місці.

Взаємодія з читачами значно підвищує інтерес до сторінки та на неї хочеться заходити якнайчастіше (наприклад, їм можна ставити запитання та просити ділитися своєю думкою).

Замислюючись про те, як гарно оформити профіль в Інстаграмі, не потрібно прагнути писати лише короткі пости. У сучасному житті користувачі соціальних мереж звикли до лонґрідів, до того ж треба враховувати, що головне у публікаціях не кількість символів, а якість написаного.

Як красиво оформити сторінку в Інстаграмі з урахуванням популярних трендів

Сучасний інстаграм важко уявити без відео та сторіс. І, якщо пости можуть бути дуже довгими, відео, навпаки, останнім часом зводяться до формату Тік Току (короткі ролики тривалістю близько п’ятнадцяти секунд). У сторіс можна накладати фільтри відразу на всю історію, а також використовувати маски. Щоб сторіс або відео переглянуло якнайбільше користувачів, необхідно оформити їх красивою обкладинкою, яка зможе зацікавити. Для цих функцій також можна користуватися сучасними додатками:

 1. InShot — за допомогою цього інструменту можна редагувати фотографії, сторінки або відео. У ньому також є шаблони та фільтри, які можна використовувати для оформлення своєї сторінки. Відео можна обрізати, редагувати переходи, накладати ефекти та звук;

 2. iMovie — ця програма створена спеціально для того, щоб робити оформлення відео. Вона включає понад п΄ятдесят фільтрів, а також бібліотеку аудіо і різні готові шаблони. Основні параметри доступні безкоштовно;

 3. Motion Ninja — є відеоредактором для Інстаграм. З його допомогою можна накладати ефекти та голос, редагувати відео. Сама по собі програма безкоштовна, але, якщо ви хочете скористатися розширеним функціоналом, то її доведеться купувати.

Як зробити гарний профіль в Інстаграмі, що зачепить з першого погляду

При оформленні сторінки необхідно особливу увагу приділити її шапці, тобто тій частині, в якій розміщуватиметься назва, фотографія, а також короткий опис профілю. Від того, як оформлена шапка профілю, залежатиме, як ваша сторінка буде сприйматися. Велику роль в оформленні грає аватар, який є фотографією або картинкою, яку ви виберете в якості головної для своєї сторінки. Це те зображення, яке люди бачать насамперед, коли заходять до вас на сторінку. Вибирати його потрібно з огляду на те, з якою метою ви створюєте свою сторінку:

 • для особистого блогу найкраще обрати свою вдалу фотографію (це також стосується і відомих людей);

 • якщо ви створюєте сторінку для якоїсь компанії або певного бренду, то як аватар найкраще використовувати логотип. Таким чином популярність сторінки та компанії значно підвищиться;

 • при створенні сторінки для просування якихось товарів та послуг найкраще на аватарці прикріпити зображення предмета чи картинку, що характеризує категорію товару.

Для яких би цілей ви не створювали сторінку, незмінним залишається одне: фотографія або картинка повинна бути обов’язково високої якості й досить яскравою, щоб привернути до себе увагу. На логотипі компанії бажано уникати дрібного шрифту, тому що його дуже важко прочитати і він просто ускладнюватиме сприйняття користувачами вашого профілю.

Як зробити гарний профіль в ІнстаграміТакож важливу роль відіграє назва сторінки. Це свого роду заголовок, який розкаже про те, чому присвячується ваш блог або сторінка. Для заголовка можна використовувати тридцять символів, тому він має бути коротким та змістовним. Не варто в якості назви сторінки використовувати своє ім’я та прізвище, якщо ви не є відомою та впізнаваною особистістю. Краще підібрати ключові слова, за якими користувачі зможуть знайти вашу сторінку.

При формуванні біографії або міні-опису профілю необхідно у 150 символів вмістити всю інформацію про себе та свій блог. Сюди ви можете вставляти посилання, описи, згадки та додавати смайли. Необхідно пам’ятати, що, коли ви описуєте бізнес-сторінку, зловживати смайликами не варто, тому що це не дуже доречно. Також треба звернути увагу на мову цільової аудиторії, наприклад, для англійців немає сенсу писати українською мовою і навпаки.

При складанні біографії рекомендується використовувати хештеги, завдяки яким вашу сторінку зможуть досить швидко знайти в інтернеті. Не варто зловживати популярними тегами, оскільки це може призвести до блокування сторінки, найкраще вигадати свої іменні хештеги.

В описі кожна фраза повинна починатися з нового рядка, тоді вона легше читатиметься і сприйматиметься читачами. Для бізнес-сторінок можна розширювати поля біографії на 150 знаків, але такі шапки виглядають не дуже красиво, тому фахівці радять використовувати їх лише у разі нагальної потреби.

Як оформити сторінку в Інстаграмі, щоб зацікавити користувачів

Сьогодні бізнес-сторінка в Інстаграм — це один з ефективних способів привернути увагу до товарів або послуг, які ви «просуваєте». Тому оформляти її потрібно відповідально та на високому рівні. Для цього в налаштуваннях облікового запису необхідно вибрати функцію «Переключитися на професійний обліковий запис», після цього вибрати напрямок сторінки (наприклад, «Бізнес») та її категорію. Після цього необхідно вказати контактні дані компанії та прив’язати сторінку до Фейсбуку. Це робити необов’язково, але прив’язку можна виконати для того, щоб отримати більше переглядів і більше користувачів, які цікавляться вашим товаром або послугою. Коли ваш профіль став бізнес-сторінкою, можна розпочинати його оформлення.

Нікнейм на такій сторінці повинен бути змістовним і таким, що легко запам’ятається. Фахівці рекомендують включити в нього слово або словосполучення, яке відображає вашу сферу діяльності. Але найголовнішим і незмінним правилом залишається одне: кожний користувач повинен легко і без проблем знайти вашу сторінку у соціальній мережі. А для цього потрібно дотримуватися деяких простих правил. Небажано використовувати в ніку розділові знаки або символи, які легко переплутати. Наприклад, juliia_nails та juliia-nails — це різні акаунти та сплутати їх досить легко. Вибирати потрібно короткі назви (якщо це можливо).

Як правильно оформити сторінку в ІнстаграміУ шапці облікового запису для бізнесу необхідно розмістити головну та важливу інформацію. Обов’язково потрібно вказати напрямок діяльності, а також адресу основного сайту. Якщо у вас діють знижки, то цю інформацію найкраще відобразити в шапці профілю. Якщо ваш бізнес не тільки онлайн, а й офлайн, то обов’язково вкажіть адреси компаній, магазинів та інших пов’язаних із бізнесом точок.

Шапка профілю повинна містити номери телефонів, месенджери, інші соціальні мережі, за допомогою яких гості сторінки зможуть легко знайти і скористатися вашими послугами. У шапці потрібно відобразити також важливу інформацію про способи оплати та доставки товару. Інстаграм дає можливість опублікувати лише одне посилання, але якщо у вас є кілька сайтів, ви можете використовувати сервіси для мультипосилань. Можна урізноманітнити текст смайлами, але не варто ними зловживати, тому що на бізнес-сайті такі публікації виглядають дещо дивно.

В Інстаграмі ви можете залишати вічні сторіс, які користувачі зможуть завжди побачити і закріплюються вони безпосередньо під шапкою профілю. З таких сторінок гості завжди зможуть дізнатися найважливіше, а також там можна розмістити прайс на ваші товари або послуги, детальну інформацію про доставку, тобто все те, що завжди є актуальним і важливим. Для цього необхідну історію потрібно виділити та натиснути «Додати до актуального». До того ж цим сторіс потрібно придумати назву, завдяки якій користувачі завжди зможуть їх знайти. Для того, щоб історії привертали до себе увагу, необхідно придумати для них гарну обкладинку. Її непотрібно додавати в саму сторіс, досить просто натиснути на іконку історії та «Редагувати обкладинку», а потім додати туди необхідне фото. Оформляти історії для Інстаграм можна за допомогою спеціальних програм та редакторів (наприклад, Story Maker, Canva тощо).

У тому випадку, коли вам необхідно порекомендувати товар, об’єднати пости на одну тему або вказати якесь місце, можна скористатися новим типом публікацій в Інстаграм, який називається «Путівник» або «Поради» (у різних версіях додатку він може називатися по-різному). На вашій сторінці він розташований під стрічкою і позначається у вигляді книги. Для створення подібного посту вам необхідно натиснути на піктограму плюса, вибрати тип «Путівник» (або «Поради»), після чого вказуєте категорію, наприклад місце або публікацію. Така добірка може охоплювати публікації з інформацією про товари та знижки, що діють у вашій компанії.

Якщо ви думаєте, як оформити сторінку в Інстаграмі, то маєте знати, що зробити це можна двома способами. У першому випадку можна застосувати «нескінченну стрічку», яка є звичайною стрічкою публікацій, як в особистому блозі. Використовуючи другий спосіб ви можете розмістити у стрічці від десяти до п’ятнадцяти постів, які будуть містити основну інформацію, а решту новин розташовувати в історіях або IGTV. Таким чином це буде аналог сторінки для бізнесу, або, як її ще називають, інсталендінг.

Основним методом створення подібної сторінки вважається розрізання готової сторінки на 9 однакових частин. У деяких випадках можна зустріти сторінки з великою кількістю елементів, що розрізають. В результаті, коли гість сторінки відкриває ваш блог, він зможе побачити готову бізнес-сторінку, яка має всю необхідну інформацію.

Якісний інсталендінг має кілька основних блоків:

 • візуальний, який ґрунтується на фотографіях, орієнтованих на те, щоб привертати та акцентувати на собі увагу. На фото може бути зображена продукція або інша картинка пов’язана з основним напрямком вашого блогу;

 • інформативний блок включає дані про товар або послугу;

 • у блоці call to action, як правило, закликають до дії, наприклад, «Купіть», «Замовте». Також тут розміщуються посилання на коментарі з відгуками про вашу компанію або послуги.

Таким чином, інсталендінг виконує основні функції: викликає у користувача інтерес і спонукає купити товар або скористатися запропонованою послугою. Для створення лендінгу можна скористатися основними сервісами, такими як Canva, Publer, Crello.

Як оформити профіль в Інстаграмі якісно та креативно

Однією з обов’язкових умов якісної бізнес-сторінки нині вважається її єдиний стиль. Тобто має бути вдало підібрана гама кольорів стрічки, всі фото повинні бути в єдиному мотиві, при цьому на них може бути один загальний елемент. Цей елемент обов’язково має характеризувати напрямок вашого бізнесу. Стрічка профілю має бути приємною до перегляду та різноманітною, адже однотипність, як правило, викликає нудьгу та небажання переглядати сторінку далі. Враховуючи ці нюанси, при оформленні зазвичай використовують шахове розташування, коли фото в шаховому порядку переплітаються зі сторіс. Історії мають однаковий стиль оформлення.

Як оформити сторінку в ІнстаграміПри оформленні сторінки кольоровими відтінками можна взяти до уваги психологічні трактування гами кольорів, наприклад, червоний асоціюється з енергією, силою тощо. Теплі зелені відтінки — це зростання, свіжість. Вони ідеально підходять для оформлення сторінки про правильне харчування. Оскільки зелений колір ще символізує процвітання та стабільність, його часто використовують при оформленні сторінок фінансових організацій.

Під час оформлення блогу в Інстаграмі краще використовувати однакові шаблони. Щоб уникнути монотонності та однотипності стрічки, її можна розбавити яскравими фотографіями. Як оформити Інстаграм залежить від цільової аудиторії, на яку розрахований блог, та концепції сторінки. Наприклад, якщо ваш бізнес пов’язаний з постільною білизною або дитячими речами ручної роботи, найкраще використовувати м’які пастельні тони.

При розкручуванні молодіжних брендів або розважальних послуг та товарів найкраще скористатися яскравими різноманітними відтінками кольору. Відмінно будуть виглядати також незвичайні та оригінальні дизайни (наприклад, «нуарна» стилістика). При оформленні загального шаблону сторіс на допомогу прийде фотошоп або інший редактор. В ідеалі буде скористатися саме програмами для Інстаграму, наприклад, AColor Story, StoryLab. Якщо вас цікавлять безкоштовні шаблони, можна скористатися також програмою Crello, в якій є велика бібліотека різних зображень і простий редактор.

Оформлення профілю в Інстаграм в єдиному стилі передбачає застосування кількох прийомів. Крім «шахматки» можна використовувати лінійку, «стовпчик» або діагональ, в яких публікації розподіляються в єдину лінію та мають однаковий мотив оформлення. Наприклад, якщо подивитися оформлення блогу магазину Zara, то можна побачити, що в лінійку розподіляються фотографії чоловічих та жіночих моделей одягу. Під час розподілу публікацій в одну діагональну лінію розподіляються однотипні або однотонні фото. Такі прийоми зовсім необов’язково використовуватиме по всій стрічці. Достатньо буде зібрати до дванадцяти фотографій — це та кількість, яку зручно переглядати, гортаючи стрічку.

Нині у тренді оформлення сторінок та блогів переважає природність. Це означає, що фотографії мають бути оброблені мінімально і на них не застосовуються фільтри. Тільки потрібно враховувати, що знімки повинні бути професійними і мати високу якість.

Колажі вважаються вже застарілим прийомом, але з його допомогою можна привернути увагу до своєї сторінки або блогу. Повністю використовувати колажі у стрічці непотрібно, але як спосіб у міру урізноманітнити сторінку його використання буде доречним.

Якщо ви не знаєте як оформити сторінку в Інстаграм самостійно, зверніться до компанії Light Spider. Штат нашого агентства укомплектований висококваліфікованими фахівцями, які мають значний досвід роботи SMM в Інстаграм. З нашою допомогою ваш бізнес вийде на новий рівень взаємин зі споживачами. Ми візьмемо на себе створення вашої сторінки або блогу в Інстаграмі з нуля і доведемо його до досконалості. У своїй роботі ми використовуємо сучасні маркетингові стратегії, при цьому враховуємо всі побажання та переваги наших клієнтів. Завжди дотримуємося термінів, які були узгоджені з замовником. До того ж він завжди зможе ознайомитися із шаблоном готового проєкту і тільки після цього ми приступаємо до його реалізації. Ми описали далеко не всі методи оформлення вашої сторінки, згадали лише найефективніші. Сподіваємось, що з нашою допомогою ваш профіль буде яскравим, оригінальним та допоможе розкрутити бізнес, залучаючи багато нових клієнтів.

5,00/5 Корисність Кількість оцінок 1
Як вам стаття?
Loading...

  X

  Бажаєте сайт?
  Ми можемо допомогти Вам у розробці Web-ресурсу, залиште нам свою заявку

  Давайте працювати разом

  Напишіть нам для обговорення будь-яких питань

  Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося

   ukукр